Євробачення-2020: з якою піснею будуть виступати львів’яни на відборі?

Зараз в Україні триває Національний відбір на пісенний конкурс “Євробачення-2020”. Цей відбір поділено на три етапи: 1-й півфінал, 2-й півфінал та фінал, де, власне, і оголосять того виконавця, який цьогоріч представлятиме Україну на Євробаченні-2020 у Нідерландах, передає прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, цього року за право представляти Україну на Євробаченні ведуть боротьбу 16 учасників. 22 січня у Києві їх за допомогою жеребкування було поділено на два півфінали, у яких кожен з них виступатиме під своїм номером. Відтак, перший півфінал вже відбувся 8 лютого. Те, з чим прагнуть поїхати на Євробачення, вже показали 8 учасників: [О], Jerry Heil, Katya Chilly, KRUTЬ, Go-A, CLOUDLESS, GIO та Assol. Наступний, 2-й півфінал, пройде вже цієї суботи, 15 лютого. На цьому концерті виступлять: MOONZOO feat. F.M.F.Sure, FO SHO, Еліна Іващенко, Олександр Порядинський, GARNA, KHAYAT, David Axelrod, TVORCHI. 

Серед згаданих вище виконавців є і львів’яни – MOONZOO feat. F.M.F. Sure. Це місцевий маловідомий, але надзвичайно талановитий, гурт та американський репер. 15 лютого вони виступлять під номером 1. У мережі вже з’явились пісня та кліп наших львів’ян. Композиція має назву “Maze”. Як розповіли учасники, це пісня про життєві лабіринти, у яких так часто ми буваємо невпевненими, та про тих кілька секунд, які часом можуть кардинально змінити життя кожного з нас, як це сталось з конкурсантами зі Львова. Вони подали заявку на участь у Національному відборі чи не в останні дні, написали слова, музику та відзняли кліп у максимально короткі терміни. Але музиканти радіють, що їм таки вдалось увійти у півфінал відбору. Не менше вони сподіваються на успіх у фіналі Національного відбору та підтримку людей, бо мають надзвичайно велике бажання поїхати на Євробачення-2020 у Роттердам.

Comments

.,.,.,.