Декілька переваг, які допоможуть обрати Apple iMac на заміну звичайному ПК

Хоч персональні комп’ютери вже не користуються такою популярністю, як колись, але ще люди, котрі надають перевагу саме таким девайсам. І не лише для домашнього використання, а й на робочому місці. Проте, такі комп’ютери мають безліч недоліків, тому їх необхідно терміново замінювати. Сьогодні ми розповімо про ідеальну альтернативу старим шумним ПК — круті Apple iMac.

Чому Apple?

Більшість користувачів сучасних гаджетів можуть навіть не розглядати техніку Apple, адже вона не є дешевою. Проте, ціна відповідає якості й ця покупка стане виправданою.

На відміну від звичайних персональних комп’ютерів новенький Apple iMac буде виглядати на столі досить стильно та не вимушено, а ряд інших переваг переконає у правильності вибору.

imac

Основні переваги

  1. Безшумний. Ніяких сторонніх звуків абсолютно;
  2. Ні антивірусу. Більше не потрібно купляти дороговартісні антивіруси, щоб захистити ваш комп’ютер. Програмне забезпечення iMac Pro зробить його “непробивним” для несанкціонованих доступів;
  3. Екран. Неймовірна якість зображення будь-якого iMac настільки чітке, що ви навряд зможете користуватися іншими. Напевне й телефон вам теж прийдеться змінити на “яблуко”. До речі, режим Night Shift (автоматичне зміщення кольору до теплих тонів) допоможе знизити вплив яскравого екрану на очі та поліпшити сон;
  4. Корпус. Виготовлений з алюмінію, міцний, легкий та стильний. Краще не придумаєш;
  5. Об’єм пам’яті. Навряд ви знайдете щось крутіше, адже середня оперативна пам’ять на iMac складає 16 Гб. Без додаткових носіїв ви зможете зберігати фотографії та улюблені кінострічки та не хвилюватися, що комп’ютер почне “висіти” під час роботи;
  6. Процесор. Точніше, його відсутність. Ніякої громіздкої та шумної коробки під ногами чи на комп’ютерному столі.

iMac

Окрім цих вагомих переваг Apple iMac має ще декілька пунктів, які допоможуть вам зважитися на придбання новенького комп’ютера. 

Якщо ви полюбляєте техніку від “яблуневої” компанії, маєте Apple Watch та iPhone, тоді ця функція вам точно сподобається — ваші гаджети можна з’єднати між собою та розблоковувати не лише телефон, а й сам комп’ютер. Також, за допомогою iMac можна приймати голосові дзвінки, якщо ваш iPhone знаходиться не близько, а шукати його немає часу.

До речі, власникам Apple iMac доступна Siri (голосовий помічник) так само легко, як і на iPhone, Apple Watch та iPad. Найзручніше шукати файли — варто лише озвучити Siri запит і необхідне з’явиться на вашому екрані.

Comments

.,.,.,.