Оплата комунальних послуг може бути легкою та приємною

Це відомий український платіжний сервіс, який має багато корисних функцій. Заходити в систему можна за допомогою будь-якого пристрою – терміналу, персонального комп’ютера, планшета чи смартфона. Якщо вдома є інтернет, здійснювати транзакції можна не виходячи з кімнати. 

Навіть якщо ви вперше чуєте про цей ресурс, рекомендуємо відвідати офіційний сайт та оцінити, наскільки там все продумано. Перше, що впадає в очі, – це лаконічний, ненав’язливий, але при цьому стильний інтерфейс. Після цього клієнт оцінює зручне та структуроване меню, в якому зовсім нескладно розібратися. Тут все розділено на категорії – нічого зайвого – тільки необхідне. 

Оплата комунальних послуг в кілька кліків – це взагалі реально? 

Звісно. Щоб заплатити за водопостачання, газ чи електроенергію, зовсім не обов’язково за звичкою йти у відділення банку чи пошти, втрачаючи час на простоюванні в черзі та комунікацію з консультантами чи касирами. Зі всім можна впоратися самостійно – ви зекономите чимало часу, витративши його на більш важливі речі. 

Що, власне, пропонує онлайн-сервіс? 

В переліку є:

  • оплата комунальних послуг, телебачення, інтернету, тощо;
  • поповнення мобільного рахунку;
  • розрахунок за покупки в режимі онлайн;
  • сплата податків та штрафів;
  • погашення заборгованості в різноманітних організаціях. 

Та це не всі функції, які пропонує Банк24. 

Зареєструйтесь, щоб скористатися додатковими опціями 

Реєстрація не є обов’язковим процесом, але створення акаунту надає певного роду переваги. Ви зможете переглядати історію платежів, слідкувати за своєю кредитною історією, якщо у вас є заборгованість перед банком, створювати шаблони і використовувати онлайн-сервіс згідно з вашими іншими фінансовими потребами. 

Щоб створити обліковий запис, потрібно всього лиш заповнити невелику анкету, яка складається з декількох питань. Ви вписуєте свій номер мобільного, до якого буде прив’язаний ваш профіль, прізвище та ім’я, а потім генеруєте надійний пароль – врешті-решт, можна скористатися й комбінацією, яку запропонує система. 

Банк24 – це дійсно гідний сервіс, якому довіряють тисячі користувачів по всій Україні. Він зручний у користуванні навіть для новачка. Тож сміливо приєднуйте своїх батьків, бабусь і дідусів – вони вам за це подякують. Ба більше, ви можете користуватися ним і для розрахунків готівкою. Для цього треба лиш знайти найзручніше розташування фірмового терміналу, та провести всі необхідні операції. Спрощуйте своє життя там, де це можливо. 

Comments

.,.,.,.