У Львові відбудеться показ фільму «Носоріг»

У Львівському кінотеатрі відбудеться допрем’єрний показ кінострічки «Носоріг». Про це повідомили на сайті lviv-trend з посиланням на прес-центр ЛМР.

Як зазначається, драма ще не вийшла на екрани в український прокат. Однак її можна буде подивитися десятого лютого у кінотеатрі «Планета кіно», що знаходиться в торговому центрі «Forum Lviv».

На допрем’єрному показі будуть присутніми члени знімальної команди. До Львова приїде і режисер фільму Олег Сенцов.  Розповість про зйомки кінострічки також головний продюсер Денис Іванов.

Підкреслимо, що кримінальну драму можна буде побачити в кінотеатрах України вже з сімнадцятого лютого.

Про фільм «Носоріг»

Стрічка є своєрідною розповіддю про одного розбійника на прізвисько «Носоріг». Історія чоловіка заснована на реальних подіях. Він потрапляє в український кримінальний осередок, що активно функціонував у дев’яностих роках. Однак Носоріг не очікує таких обставин, що приготувало йому життя.

Головну роль зіграв український громадський діяч Сергій Філімонов. Також у зніманні брали участь актори: Аліна Зєвакова (Марина), Євген Черніков (чоловік в автомобілі), Марія Штофа (сестра Носорога), Євген Григор’єв (Плюс).

C:\Users\smail\Desktop\Screenshot_4-2-e1627386550793-1024x576.png

Знімання кінострічки відбувалося у декількох містах України. А саме: у Львові, Києві та Кривому Розі. Роботу над фільмом завершили в кінці 2020 року. Драма є другою творчою роботою у кіно Олега Сенцова. Перша – це повнометражний фільм «Номери».

Світова прем’єра кінострічки відбулася на 78-му Венеціанському фестивалі в конкурсній програмі «Горизонти». Фільм «Носоріг» став найкращим за версією Стокгольмського міжнародного фестивалю. Крім того, Сергій Філімонов отримав нагороду «Найкращий актор» на фестивалі кіно у Батумі.

Варто зазначити, що у Львові відбудеться ще додатковий безплатний показ фільму для ветеранів АТО. Це станеться двадцять другого лютого в кінотеатрі торгового центру «Victoria Gardens». На показ варто попередньо зареєструватися.

Comments

.,.,.,.