У “Львівській політехніці” запрацював StartUp Market

Нещодавно у Національному університеті “Львівська політехніка” розпочала свою роботу незвичайна виставка молодіжних винаходів. Створена на базі університетської TechUp School, ця виставка являє собою постійно діючий виставковий магазин, розповідає сайт “lviv-trend.in“.

Окрім магазину та виставки, це місце стане територією, де зможуть зустрітися і поспілкуватися автори інноваційних перспективних проектів. Не менш важливо, що тут талановита молодь зможе напряму поділитися своїми ідеями з представниками великого інвестиційного бізнесу. Саме ці люди зможуть втілити ідеї в реальність. 

Проректор з наукової роботи Львівської політехніки професор Наталія Чухрай під час відкриття виставки наголосила, що метою цього інноваційного проекту є об’єднання і презентація найактуальніших проектів та їх прототипів, а також сприяння винахідникам комерціалізувати свій винахід. Мова йде також про створення успішних стартап-компаній та виведення інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

Планується, що StartUp Market буде ефективною платформою для комунікації стартапів і бізнесу. До слова, учасниками такого діалогу можуть стати всі автори ідей, які прагнуть розповісти про свої розробки світові.

Ще в день відкриття магазину-виставки презентували свої винаходи 25 команд та індивідуальних авторів інноваційних проектів. Директор школи стартапів при університеті оголосив, що долучитися до виставки та проектів може кожен, хто вже має певні прототипні розробки. Усе це робиться на постійній виставковій основі, за яку тут не беруть грошей. Ініціатори створення виставки також мають сподівання на те, що до проекту долучаться не лише львів’яни, а й представники інших регіонів нашої країни. 

Comments

.,.,.,.