Львів`ян запрошують на автомобільний концерт

Карантин карантином, а львів`яни вже встигли добряче засумувати за звичним ритмом життя в нашому місті, повідомляє сайт lviv-trend.in.ua. Тому вже чекають з нетерпінням на будь-яку можливість вийти з дому і піти на перегляд фільму або ж на концерт – і таку змогу львів`яни отримають вже найближчим часом. Так, вже цієї п`ятниці, 15 липня, містян запрошують прийти на автомобільний концерт популярного гурту “Мері” та виконавця Віктора Винника.  

1

Це вже далеко не перший концерт у Львові, який буде відбуватися в такому форматі. На жаль, через вимушені міри, пандемію та карантин в місті, поки що такі концерти – це єдине, окрім електронного формату проведення, на що можуть сподіватися львів`яни найближчим часом. У Львові вже двічі відбувалися концерти такого формату, і цей має стати вже третім для нашого міста.  

Та для самих учасників найближчого автомобільного концерту у Львові це має стати першою такою подією і цікавим досвідом, а за результатами проведення цієї події у Львові виконавці планують визначитися з тим, чи ефективним взагалі є такий формат проведення культурних подій.  

Формат події і справді цікавий, адже виступати доведеться не перед цілим залом слухачів, а перед “залізними конями” – купою автомобілів, розташованих на парковці перед сценою з довгоочікуваними улюбленими виконавцями.  

Розпочнеться концерт о 20:00 вже цієї п`ятниці. Локація – “Автокінотеатр на даху”, який працює на території ТВК “Південний”, що на вулиці Щирецькій, 36.  

Зазначимо, що через пандемію і численні карантинні обмеження у Львові нещодавно запрацювали особливі кінотеатри – автокінотеатри на даху, відголосок з минулого, який сьогодні став гарною та головне – безпечною – альтернативою для продовження культурного життя в місті навіть під час пандемії.  

Comments

.,.,.,.