Два автокінотеатри запрацювали в місті Лева

Львів’яни з нетерпінням очікували на пом’якшення карантинного режиму, через який звичне культурне життя та дозвілля буквально «застигло», пише lviv-trend.in.ua. Анонсовані зміни та пом’якшення карантинних обмежень (щоправда, лише деякі) таки вступили в дію. Як результат – запуск роботи кінотеатрів в нашому місті, однак не звичайних кінотеатрів, а сучасних, де переглянути стрічку можна, комфортно розмістившись у власному автомобілі.

Так, мова йде про автокінотеатри у Львові.

Першим в нашому місті запрацював такий кінотеатр на третьому поверсі багатоповерхового паркінгу ТВК «Південний», де фільми показують на величезному екрані з параметрами 10 на 5 метрів. Детальніше про те, за яких умов і з якою афішою працюватиме автокінотеатр на території ТВК «Південний» читайте в нашому попередньому матеріалі.

Такий автокінотеатр у Львові – не єдиний. Вже від сьогодні, 14 травня, має запрацювати ще одна така локація. Її облаштували на стадіоні «Арена Львів», і цей кінотеатр отримав назву Kinolife Cinema. Тут львів’янам запропонують до перегляду стрічки, які стали призерами кінофестивалів, найкращі зразки вітчизняного кінематографу, а також сучасні фільми, в яких знялися відомі актори.

Так, відомо вже, що львів’янам найближчим часом в цьому кінотеатрі транслюватимуть стрічку «Це Школа, Бро!», «ШОК-Shorts» та інші. Більше того, львів’яни мають змогу придбати подарунковий сертифікат на перегляд фільму в цьому автокінотеатрі та вручити його як подарунок близькій людині.

Зазначимо, що такі автокінотеатри – це абсолютно не нова річ, а відгомін з минулого. Пригадаємо, такі кінотеатри були дуже популярними в середині минулого століття, однак з часом про них забули. Сьогодні ж ми знову повертаємося до цієї моди, адже це – безпечний спосіб гарно провести дозвілля в часі пандемії.  

Comments

.,.,.,.