Вже від завтра у Львові розпочне роботу унікальний в країні автокінотеатр на даху: подробиці

Немає добра без зла і навіть карантин та численні тривалі обмеження у Львові маю свої переваги. Вочевидь, містянам доведеться переглянути своє ставлення навіть до банальних походів в кінотеатри чи прогулянок містом, адже чи не вперше нас обмежили в цьому, та ще й на такий тривалий час.

Та карантин частково зазнає послаблення і вже від завтра, 13 травня, львів’яни зможуть насолодитися переглядом стрічок на великому екрані, пише lviv-trend.in.ua.

Унікальний для України проєкт реалізували у Львові

1

У Львові люблять креативність, а особливо – втілювати унікальні проєкти в реальність. Тому не дивно, що львів’яни взялися реалізувати проєкт створення автокінотеатру на даху під відкритим небом. А запустять цей кінотеатр в роботу вже в часі послаблення карантину.

Такий кінотеатр розташується на найвищому рівні автомобільного паркінгу в нашому місті. Це – на даху популярного ТВК «Південний». Трансляції стрічок будуть відбуватися на великому світлодіодному екрані з параметрами 10 на 5 метрів, завдяки чому львів’янам не треба буде чекати, коли на вулиці стемніє.

Та, звісно ж, кінотеатр працюватиме тільки за умови дотримання суворих карантинних обмежень.

Як працюватиме автокінотеатр у Львові?

2

Як повідомляють ініціатори створення такого проєкту у Львові, кожного дня буде відбуватися по три кіносеанси. Вартість одного кіносеансу в такому кінотеатрі буде складати 200 гривень, на ціну не впливає сеанс, ряд чи місце. Ціну квитка вказано для одного автомобіля.

Кіносеанси адаптують для всіх львів’ян, враховуючи вікові інтереси тощо. Так, в 17:00 год розпочнеться сеанс, призначений для родин з дітьми – скоріше за все, це будуть сімейні фільми або ж мультфільми.

О 19:30 буде розпочинатися другий сеанс, а о 22:30 – третій сеанс показу кіно. Тут вже транслюватимуть фільми різних жанрів, кажуть організатори. В планах – включити також до програми кінотеатру тематичні покази, кіноконцерти або ж кіновечірки.

Для того, щоб заплатити за квиток, доведеться обрати для себе безконтактний спосіб оплати (так безпечніше відповідно до останніх подій з COVID-19 у Львові). Перевірятимуть квитки також безконтактно. Покидати автомобіль до, під час та після перегляду сеансу заборонено, кажуть засновники проєкту. Знову ж таки, такі правила обумовлені поширенням коронавірусу та обмеженнями, які диктує карантин.

Автокінотеатр на даху: що покажуть львів’янам в перший тиждень роботи?

4

В програмі перших днів роботи кінотеатру – повнометражний мультфільм «Казки магічного міста», фільм «Зелена книга» та стрічку «Джентельмени», яка зовсім недавно з’явилася.

Зазначимо, що такі автокінотеатри – давно вже не дивина для деяких європейських країн. Вони також запрацювали в часі карантину, однак, щоправда, від самого початку пандемії. У Львові ж вирішили запустити проєкт в дію тільки після часткового послаблення карантину, що настав після 11 травня.

Comments

.,.,.,.