Tommy Cash виступить у Львові

Tommy Cash весною відіграє три концерти в Україні, а саме у Львові 22 березня, Києві 23 березня та Харкові 24 березня з новим альбомом YES. Альбом вийшов у світ 30 листопада.

Як пише “Lviv-trend“, Tommy Cash став відомим завдяки Youtube. Його перші відео привернули масову увагу глядачів кричущими образами та неприкритим сарказмом. Такі композиції як Leave Me Alone і Euroz Dollaz Yeniz разом набрали більше семи мільйонів переглядів.

Концерти Tommy Cash це кач і шаленство.  Колективні стрибки, слем і візуальні рішення, які резонують із треками одного з найяскравіших артистів нашого покоління. Найпопулярніший репер країн Балтії, який змушує ціпеніти слухача від своїх пісень. Незворушний і ексцентричний. “Темний лорд власних постмодерністських міфів” за версією британського журналу Q Magazine.

Музикант цьогоріч випустив два надуспішні сингли – Pussy Money Weed і Little Molly, які разом на Youtube зібрали понад 10 млн. переглядів. Потім дружба з британською зіркою Charlie XCX, яка віддала йому гостьовий куплет на одному з треків нового альбому Pop2. Французький журнал про стиль Antidote помістив музиканта на обкладинку нового випуску. 

Авторитетний журнал помістив репера на 8 місце в списку 100 найбажаніших артистів 2018 року.

Сash використовує свою творчість у правильному руслі. Позбавляє людей від дурних упереджень. Показує, наскільки важливо людству бути сексуально вільним і любити себе, – пише Dazed.

Tommy Cash це сценічний псевдонім естонського музиканта Томаса Таммеметса, який він взяв собі на честь американського музиканта та актора Джонні Кеша.

В основі творчості Tommy присутній дух та естетика 90-х : спортивні костюми Adidas, радянські килими на стінах, MsDonalds. Музичні критики визначають його стиль як “russian trash” (російський треш).

У Львові музикант виступить 22 березня о 20.00 у клубі !FestRepublic, що на Старознесенській 24-26.

 

Comments

.