Як знайти роботу якщо працюєте на старій?

Припустимо, що за деякими обставинами, прцацюючи на одній роботі ви хочете знайти нову. Причини можуть бути різні, наприклад, необхідність вищої зарплати, більший досвід для більш великих посад.

В даній статті ми розкажемо про головні правила, яких треба дотримуватися при пошуку нової роботи, працюючи у цей момент на старій.

Тримайте свої наміри в таємниці

Навіть, якщо в вас дуже близькі стосунки з колегами. Важливо зберігати спокій та не подавати явних ознак. Варто не створювати і не надсилати резюме з робочого комп’ютері, який може переглянути хтось із керівництва. Краще для таких намірів використати домашній комп’ютер.

Використовуйте нетворкінг

Не для кого не таємниця те, що можна досить легко знайти собі нову роботу через родичів, друзів, колег зі старої роботи. Досить лише сказати якомога більшій кількості близьких людей. Звісно ж правило п’яти рукостискань ніхто не відміняв. Досить повідомити лише кілька знайомих для того, щоб інформація дійшла до потрібної людини.

Проведіть мозковий штурм

Ця порада дуже важлива. Треба поставити собі точну ціль, та чітко розуміти, що саме вам треба. Це важливо для того, щоб не витрачати дорогоцінний час на зовсім не потрібні вакансії. Коли знаєш, що саме тобі треба — пошуки будуть набагато легшими та швидкими.

Не треба використовувати приховане резюме

Більшість кандидатів при пошуку роботи починають приховувати свої дані, ПІБ та місце роботи. З одному боку фахівці, які перевіряють ваше резюме, розуміють причини такого маскування. А з другого — вони скоріш за все його відразу закриють і почнуть перевіряти більш відкрите та прозоре.

Тактика прихованого пошуку

Краше вибрати тактику прихованого резюме, ніж прихованого пошуку. Прихований пошук — це коли вашого резюме немає в свободному доступі, але воно відкликається на всі цікаві пропозиції.

Такий вид пошуку модно вважати найкращим, через те, що ви одночасно шукаєте роботу, але при цьому ніхто з інших людей не побачать ваше резюме.

Чому кращє шукати нову роботу, не звільняючись зі старої?

  • Вам не потрібно поспішати. Вас не виганяють з роботи, ви стабільно отримуєте заробітну плату, а значить, можете дозволити собі вибрати найвідповідальнішого роботодавця с найвишим рівнем оплати праці.
  • Ставки не такі високі. Чим більше бажання кандидата отримати роботу, тим більше він хвилюється на співбесіді. Цей стан посилюється, якщо від результатів інтерв’ю залежить, чи буде йому за що жити найближчі місяці. Якщо у вас є робота, хвилювання буде не таким помітним, а значить і самопрезентація на інтерв’ю – значно кращою.
  • Може виявитися, що вам не потрібно йти. При дослідженні ринку праці, Ви можете несподівано зрозуміти, що ваша компанія помітно виграє за умовами праці, і роботу поки змінювати не має нагальної потреби.

Comments

.,.,.,.