Як підготувати старий будинок до продажу без витрат?

Заміська нерухомість вторинного типу в Хмельницькому користується попитом. Можна буквально за пару годин продати котедж, якщо знизити вартість в два рази. Але такі угоди не принесуть вигоду.

Можна піти альтернативним шляхом. Насправді продати старий особняк легко без великих вкладень і в цьому можна переконатися через сайт DOM.RIA. Оголошення про продаж будинків включають котеджі, які були побудовані 20 років тому Проте, ці будівлі продаються по актуальній націнці і приносять своїм власникам прибуток.

Що радять професіонали?

Ріелтори рекомендують домовласникам підготувати невеликий бюджет. Це близько 5% від загальної вартості. Кошти знадобляться на проведення невеликих ремонтних робіт і покупку деяких речей. Це не вдарить по кишені і дасть можливість збільшити вартість на 20%.

Деякі процедури зовсім не надають ніякої фінансового навантаження:

  • Комплексне прибирання. Поліпшити зовнішній вигляд будівлі можна завдяки прибиранню. Стосується воно не тільки чищення приміщень. Потрібно привести в порядок присадибний простір. Йдеться про скошування трави, формування стежок і доріжок. Це тільки покращує комерційну цінність об’єкта.
  • Ліквідація зайвих предметів. Перенасичувати присадибний простір дизайнерськими аксесуарами не варто. Головне, щоб приміщення виглядали мінімалістично, комфортно і затишно. Тому спочатку варто позбутися від зайвих комодів, крісел і диванів, освітлювальних приладів і побутових пристроїв.
  • Ремонт через фарбування. Щоб не витрачати гроші на шпалери, можна просто пофарбувати стіни. У старих котеджах кращим рішенням стає застосування білих пастельних тонів. Сьогодні такі відтінки знаходяться в тренді, а головне – допомагають візуально розширити кімнату і зробити її дорогою.
  • Акцент на незвичайні аксесуари. Чим більше нестандартних предметів інтер’єру знаходиться в приміщенні, тим краще. Йдеться про об’ємні картини, незвичайні подушки або ростові рослини. Все це дивує потенційного покупця, який цілком напевно звик до примітивізму і стереотипів.
  • Фотогалерея на стіні. Якщо одну зі стін не вдається замостити меблями або на це немає грошей, можна використовувати звичайні фотографії. Завдяки цьому стінка перетворюється на своєрідний сімейний музей. Це не тільки привертає увагу потенційного покупця, але і допомагає йому переконатися в тому, що продавцю не чужі сімейні цінності і акуратність.
  • Тематичне оформлення приміщень. Всі кімнати мають відповідати своєму призначенню. Йдеться про спальні, робочі кабінеті, бібліотеки і гостьові. Завдяки цьому візуальне зонування житлового простору здається структурованим і зручним для життя.

Що робити з присадибною територією?

Послуги ландшафтних дизайнерів сьогодні влетять в копієчку. Зрозуміло, що мало хто може дозволити собі такі. Кращим рішенням стає самостійна організація прибудинкової території за допомогою підручних засобів.

Насамперед варто задуматися про установку паркану. Це виглядає привабливим для покупця, який заміський будинок розглядає головним чином як індивідуальне місце.

Наступний крок – це організація садово-паркової території. Її можна організувати за допомогою каменів, гранітної крихти або піску. Якщо підготувати окрему зону з дитячим майданчиком, можна збільшити вартість котеджу в кілька разів.

Ще одне практичне рішення – це покупка гравію або щебеню і організація паркувального місця під відкритим повітрям. Це особливо важливо, якщо в будинку не передбачається наявність автомобільного боксу.

На які деталі робити акцент при переговорах?

Деякі приватні будинки можна продати дорого, навіть якщо основна будівля знаходиться в поганому стані. Яскравий приклад – будинки, які знаходяться поруч з водоймами, лісовими масивами. По суті, покупець отримує собі ексклюзивне місце поруч з природним заповідником і можливістю відпочивати не тільки від міської суєти, а й від сусідів по ділянці.

Варто звернути увагу ще на деякі індивідуальні переваги. Зокрема це стосується колодязів і свердловин. Коли на території будинку є індивідуальне джерело питної води, це стає плюсом, який в тому числі відноситься до басейнів і ставків.

Додаткову надбавку можна зробити за рахунок близькості до федеральних трас, селам і селищам. Це означає, що у покупця буде можливість з дому дістатися до найближчого магазину, лікарні або школи, а це особливо важливо в зимовий період, коли більшість віддалених сіл виявляються відрізаними через те, що дороги не прибираються від снігу.

DOM.RIA допоможе в продажу будинку. Тут можна вигідно оформити оголошення. Користувачі після реєстрації можуть розміщувати пропозиції з елементами панорамної зйомки, що завжди виглядає привабливо.

Comments

.,.,.,.