Як зробити оригінальний дизайн футболки

Звичайна футболка без дизайну може стати яскравою деталлю гардероба кожного. У розв’язанні такого питання на допомогу прийде власна фантазія. Способів створення незвичайної футболки декілька: можна звернутися до компаній, робота яких спеціалізується на нанесенні дизайну, або спробувати зробити це власноруч вдома. 

Яким способом краще робити напис на футболці в домашніх умовах

У наш час при створенні оригінального дизайну одягу великий попит має друк на футболках у Львові. Такий спосіб передбачає високу швидкість виконання та гарну якість роботи. Однак зайнятися створенням оригінального дизайну можна і в домашніх умовах. 

Самостійна робота над створенням унікального творіння дозволяє розкрити свою індивідуальність та проявити таланти. Авторські футболки – це своєрідні витвори мистецтва зі сміливим рішенням та багатою кольоровою палітрою.

Великою популярністю користуються футболки з оригінальними написами, словом або просто буквою. Існує декілька способів, за допомогою яких можна нанести незвичайний дизайн на одяг:

  • кольоровий гелевий клей;
  • фарба-спрей;
  • акрилова фарба для одягу;
  • спеціальні тканинні маркери.

Використання кольорового гелевого клею передбачає нанесення матеріалу на мокру футболку. Після його висихання виріб занурюється в тканинний барвник і набуває його кольору. Після на отриманому фоні проступає надпис, зроблений клеєм. Фарба-спрей – один з найпростіших способів створити дизайн одягу. Вирізаний трафарет закріпляється на футболці й потім збризкується фарбою з балончика.

При створенні оригінального напису частіше використовують акрилові фарби, завдяки яким можна зобразити все що завгодно. Такий самий метод охоплює використання тканинних маркерів. Також можна трохи зайнятися рукоділлям: для цього підійдуть різні ґудзики, бісер, намистини. Часто для створення оригінального дизайну використовують метод вишивки самими нитками.

Як створити футболку в техніці тай-дай у домашніх умовах

Тай-дай – техніка фарбування тканини, що означає «скрути та пофарбуй». Для створення такого дизайну частіше використовують білу футболку. Також знадобляться тканинні барвники, канцелярські гумки або просто нитка.

Техніка фарбування може бути будь-якою. Варто пам’ятати, що від неї залежить майбутній результат. Найпростіший спосіб – згорнути футболку у клубок, закріпити її гумками або ниткою та полити барвником. Головне у такому випадку не перебільшити з використанням кольорів, щоб футболка не перетворилась у чорну пляму.

Пофарбовану річ варто покласти в пластиковий контейнер і залишити на 6-8 годин. Після цього футболку необхідно промити під водою, доки рідина не стане прозорою, та випрати у пральній машинці. 

Comments

.,.,.,.