"НебуХАЙ": на Львівщині відбудеться особливий сімейний фестиваль

Вже незабаром на Львівщині відбудеться особливий фестиваль, який має на меті зібрати усю родину, друзів, знайомих у тісному та веселому колі спілкування, пропагуючи здоровий, вільний від алкоголю, спосіб життя. Про це пише видання "Форпост".

Як повідомляє інформаційний портал "lviv-trend", проходитиме V сімейно-молодіжний спортивно-відпочинковий Фестиваль "НебуХАЙ" 24-26 травня на Львівщині у селі Березина (Миколаївський район, берег Дністра, 50 км від Львова). Як вже зазначалось, головна і наскрізна ідея фестивалю - здоровий спосіб життя. Це буде територія вільна від будь-яких видів алкоголю, тому стане безпечною навіть для найменших відвідувачів дійства.

Таким жестом організатори свята прагнуть усім показати і довести, що весело, цікаво і незабутньо можна провести час у колі родичів, друзів і без вживання алкогольних напоїв. Особливо таку ідею автори задуму прагнуть донести до молоді та підростаючого покоління, але, не менше, і для їх батьків. Організатори фестивалю будуть усіх активно залучати до здорового відпочинку, цікавих розваг та різноманітних видів спорту. 

На території "НебуХАЙ" створять 30 спортивно-ігрових локацій. Тут проведуть численні майстер-класи та показові виступи. Програма фестивалю наступна:

  • квест "Скарби Скарбека": вільне падіння на аербег, пейнтбол, каякінг, бої сумо, скелелазіння, паркур та багато іншого;
  • заплив на саморобних плавзасобах "Всі на всьому";
  • велопробіг "Львів-Березина";
  • показові виступи колективів fire-show та ін.

Як зазначають організатори, цей захід є некомерційним, але вхід для дорослих коштуватиме 100 грн, а для дітей буде безкоштовним. Відомо, що у разі плюсового балансу дохід фестивалю буде скерований на закупівлю спорядження для Школи каякінгу та кануполо (соціальний проект для дітей зі Львова та сільських місцевостей на Дністрі).

Коментарі