“Порнофильмы” завітають до Львова

11 квітня в львівському клубі FESTrepublic група “Порнофильмы” зіграє великий святковий концерт з нагоди свого 10-річчя в рамках ювілейного туру. Це буде єдиний концерт групи на Західній Україні.

“Порнофильмы” – це справжній феномен. Це, в прямому сенсі цього слова, “антисистема”.

 Всього за 3 роки з гаражів і напівпідвальних клубів цим провінційним хлопцям вдалося зробити неймовірний стрибок. І цей успіх – результат справжньої народної любові і визнання десятків тисяч чоловік.

Ювілейне шоу запам’ятається на довго та буде по-справжньому унікальним виступом групи! Море драйву, найбільші серкл-піти, стейждайвінг і звичайно ж кращі пісні за 10 років, передає Concert.ua.

Як пише “lviv-trend“, колектив виділяється на тлі інших російських панк-груп сильно політизованими текстами пісень, а також пропагандою здорового способу життя, всі учасники групи – вегетаріанці, не вживають алкоголь, наркотики і не курять. Група “Порнофильмы” була популярна в Дубні в ранні роки виступів, а після випуску свого четвертого альбому “В диапазоне между отчаянием и надеждой” і скасування ряду концертів за наполяганням місцевої влади отримала велику популярність і стала одним з провідних виконавців панк-року в Росії. В даний час у групи “Порнофильмы” налічується 12 релізів, включаючи 4 студійні альбоми і 8 міні-альбомів. Останній студійний альбом, “В диапазоне между отчаянием и надеждой”, вийшов у 2017 році.

Назва групи – це метафора.

Група була заснована в 2008 році, але активно розвивати групу музиканти почали лише в 2012 році, після того, як всі учасники прийшли до вегетаріанства і відмовилися від усіх шкідливих звичок, що і стало основною темою більшості текстів гурту на той час . Всю свою музику учасники групи записували в гаражі і зводили спочатку так само самі, потім мастерингом за символічну плату займався один групи . Перша пісня “Приїжджай!” З альбому “Російська Мрія. Частина I “2015 року присвячена одному групи, який скоїв суїцид, кинувшись з даху будинку, через брак розуміння і підтримки в своєму оточенні.

 

Comments

.,.,.,.