У Львові покажуть фільм “Вона прекрасна, коли злиться”

У п’ятницю, 8 березня, в стінах львівського Меморіального музею тоталітарних режимів “Територія Терору” (в бараці №2) відбудеться показ стрічки під назвою “Вона прекрасна, коли злиться”, розповідає сайт “lviv-trend.in” з посиланням на сайт Львівської міської ради. Опісля перегляду львів’янам обіцяють провести дискусію. Показ стартує о 18:00. 

Фільм “Вона прекрасна, коли злиться” покажуть в рамках загальноміської програми “Жінки в дії”. Власне, цю програму було створено до 8 березня і спрямовано на актуалізацію ролі жінок в суспільстві, а також тих проблем, з якими їм найчастіше доводиться стикатися у житті. Стрічку у Львові будуть показувати мовою оригіналу, однак з україномовними субтитрами. Вхід на перегляд вільний, тому львів’ян закликають приєднатися і взяти участь також у дискусії. 

Дещо про стрічку “Вона прекрасна, коли злиться” (She’s Beautiful When She’s Angry). Стрічку було знято ще у 2014 році режисером Mary Dore. Документальний фільм розповідає про події розгортання другої хвилі фемінізму в Америці у 1966−1971-х роках. Фільм – це оповідь про розвиток феміністичного руху, про те, з чим довелося зіткнутися учасникам руху в другій половині ХХ століття. Тут можна буде почути промови найяскравіших представниць феміністичного руху, а також побачити, як розвивався цей рух і поступово все більше звертав увагу на щораз гостріші проблеми в суспільстві.

Нагадуємо, що згідно з рішенням ООН, починають з 1977 року 8 березня названо днем Міжнародної боротьби за права жінок і міжнародний мир. Різноманітні організації, які боряться за права жінок у всьому світі, пропонують в цей день говорити про досягнення жінок та їхні права. Традиційно в цей день в нашому місті відбудуться і інші культурні події з відзначення 8 березня. 

Comments

.,.,.,.