Вийшла нова настільна гра “УПА”: де і як її можна отримати безкоштовно

Український інститут національної пам’яті оприлюднив інформацію про вихід нової настільної гри під назвою “УПА – відповідь нескореного народу”. Її розробили ж самі фахівці інституту. Про це пише видання lviv1256.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“,  розроблена працівниками гра розповсюджується на безоплатній основі на підставі звернень, які надходять на адресу Інституту національної пам’яті. Автори настільної гри вже повідомили про умови, виконавши які, можна отримати гру. Кожному варто зробити кілька простих кроків:

  • Написати лист на ім’я Голови Інституту Володимира В’ятровича від імені державного органу, органу місцевого самоврядування, навчального закладу, громадського об’єднання (що працює з підлітками), державних та комунальних установ, закладів, які проводять діяльність із формування у громадян патріотизму і національної свідомості, відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу (далі – заявник). Лист підписується керівником.
  • У тексті листа обов’язково вказати: назву та кількість примірників гри, які заявник бажає отримати, мету розповсюдження, треба зазначити про “ОТРИМАННЯ НА БЕЗОПЛАТНІЙ ОСНОВІ” та контактну особу заявника, з якою можна буде координувати дії щодо пересилання гри.
  • Лист можна надіслати на електронну пошту – [email protected] або поштовим відправленням за адресою: вул. Липська, 16, м. Київ, 01021; Український інститут національної пам’яті
  • Після отримання листа та його реєстрації співробітники Інституту зв’яжуться з контактною особою для уточнення необхідної інформації та погодження термінів і способу передачі гри.

Гру можна отримати безпосередньо за місцем знаходження Інституту у час, погоджений зі співробітниками. З усіма деталями можна ознайомитись на сайті memory.gov.ua.

Пригадаємо, трохи раніше Український інститут національної пам’яті презентував ще один свій новий освітній проект – гру для смартфонів і планшетів. Фахівці розробили її на базі настільної гри “Українська революція 1917–1921 років” для старшокласників, освітян та усіх, хто цікавиться історією. Дана гра – це своєрідна історична вікторина для смартфонів, у яку можуть грати від одного до трьох учасників або команд. Протягом гри необхідно обирати картки і відповідати на питання про події Української революції. Усі картки пронумеровано та поділено за шістьма регіонами України: Київщина і Лівобережжя, Поділля, Галичина, Волинь, Південь, Схід. Головна мета гри – об’єднати українські землі.

Comments

.,.,.,.