Стало відомо про дату прем’єри фільму “Я, “Побєда” і Берлін” про Кузьму Скрябіна

 

Дочекалися: вже зовсім незабаром на великих екранах кінотеатрів України покажуть прем’єру стрічки “Я, “Побєда” і Берлін” за мотивами повісті легендарного львівського батяра та популярного українського виконавця Кузьми Скрябіна, пише сайт lviv-trend.in.ua. Так, команда творців фільму оприлюднила тизер-постер та оголосила дату виходу стрічки на сторінці у Facebook.

Побачити комедійний фільм за повістю співака у кінотеатрах можна буде вже 24-го березня 2022-го року.

Зазначимо, що стрічка “Я, “Побєда” і Берлін” розповідає про події “лихих” дев’яностих років. За кілька днів до свого концерту музикант-початківець Кузьма приймає рішення разом зі своїм другом Бардом відправитися до німецького Берліна на старій “Побєді”. Їдуть туди не просто так – кажуть, що в Берліні є колекціонер, готовий зробити вигідний обмін – стара “Побєда” на шестисотий “Мерс”. 

Запальний та авантюрний Кузьма вирішує ризикнути і поїхати за новою “лялькою”, обіцяючи при цьому своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новому автомобілі, а своїм побратимам-колегам з гурту – неодмінно встигнути на запланований виступ. Однак не все так складається, як хочеться.

В основі сюжету фільму – реальні події з життя Кузьми Скрябіна. Однойменна книга-повість вийшла друком у світ в українському видавництві “Фоліо” ще у 2006-му році. 

Детальніше про всі виклики долі та нові пригоди авантюрного львівського батяра – у довгоочікуваному фільмі.

Зйомки стрічки відбувалися у Берліні та у Львові. Всього у фільмі “знялися” 53 локації, а пошуком найвідповідніших місць для зйомки займалася вся команда творців кіно. 

Режисер фільму – Ольга Ряшина, в акторському складі – Іван Бліндар, Володимир Гева та Марія Стопник. Бюджет фільму становить близько 1 млн 300 тис. доларів.

Comments

.