Вже восьмий рік поспіль: у міських трамваях та тролейбусах залунали колядки, тематичні святкові пісні та щедрівки

 

Вже традиційно у Львові лунає коляда, тематичні святкові зимові пісні та щедрівки. Так, з 18-го грудня в аудіосистемі оповіщення пасажирів у міських трамваях та тролейбусах можна буде почути різдвяні композиції Національної академічної хорової капели “Дударик”, гурту “Піккардійська терція”, виконавців Соломії Чубай, Оксани Мухи, Павла Табакова та Іллі Найди, розповідає сайт lviv-trend.in.ua.

Відчути святкову атмосферу у львівському транспорті можна буде почути аж по 14-те січня 2022-го року. Про це повідомили на офіційному сайті ЛКП “Львівелектротранс”.

Такий проєкт втілюють у Львові вже восьмий рік поспіль. Музиканти та виконавці, пісні яких лунатимуть у тролейбусах та трамваях, надали офіційний дозвіл та відмовилися від роялті (грошової авторської винагороди) за використання своїх творів, адже це проєкт соціального характеру. Крім того, проєкт має на меті популяризувати український музичний контент та традиції святкування зимових свят.

Також проєкт покликаний нагадати львів’янам та гостям міста, що навіть перед новими страхами та новими викликами, пов’язаними із пандемією, ми маємо спільні християнські цінності та надію, яку приносять нам ці свята кожного року. 

Вперше дозвіл на використання музичних творів підприємством “Львівелектротранс” надав у 2014-му році Микола Лукич – хоровий диригент, почесний громадянин Львова, народний артист України та керівник (на той час) Національної академічної хорової капели “Дударик”. До слова, заснована капела саме завдяки Миколі Лукичу. 

З того часу львів’яни та гості нашого міста мають змогу насолоджуватися неймовірною святковою атмосферою старого Львова, слухаючи традиційні колядки, композиції та щедрівки у трамваях та тролейбусах.

Comments

.,.,.,.