У Львові розробили навчальну онлайн-гру для дітей про громадянське суспільство

 

Львівська громадська організація «Батьки в дії» створила спеціальну онлайн-гру, де школярі зможуть відчути себе в ролі активного громадянина країни, пише lviv-trend.in.ua. Про це розповіли у ЛМР.

Як зазначається, гра «Я – країна» являється своєрідним квестом із різними цікавими завданням. Таку гру створено в рамках спеціального проєкту «Зробимо Львів кращим», де було представлено різноманітні роботи. Гра «Я – країна» стала одним із переможців програми. Розробники зауважують, що це тільки перша версія гри, і вони планують випустити ще.

Чим корисна онлайн-гра?

Гра передбачає проходження різних інтерактивних завдань, де школярі можуть прийняти активну громадську участь у житті міста. Зокрема, вони матимуть змогу спробувати комунікувати із владою, депутатами, обирати ефективні методи до розв’язання соціальних проблем. Також у грі можна навчитися, як правильно подавати петицію чи інші документи.

Для учасника гри важливо розв’язати усі завдання, щоб дістатися фінішу програми. 

Ігровий тип освіти допоможе краще засвоїти отриманні знання з громадянської активності та закріпити власні навички за допомогою практичних завдань. Тому онлайн-гра має цінні практичні поради, які можна буде реалізовувати безпосередньо у життєвих ситуаціях.

Такий проєкт має на меті мотивувати школярів та дорослих розвивати свою громадську позицію та знати про свої можливості як жителя міста. Адже кожну проблему міста можна вирішити шляхом комунікації влади та людей.

Крім того, громадська організація «Батьки в дії» також створили тематичні відеоролики на цю тему. У них розповідається про функціонування місцевого самоврядування та інструменти їх комунікації з владою.

Варто зазначити, що ГО «Батьки в дії» є організацією, що прагне покращити умови у Львові щодо виховання та народження дітей. Об’єднання створене за ініціативою активних батьків та небайдужих львів’ян.

Comments