У Львові вперше молодіжний центр отримав відзнаку “Відкриті двері”

 

Молодіжний простір «Lviv Open Lab» став першим центром у місті, який отримав нагороду «Відкриті двері», пише lviv-trend.in.ua.

Про це розповіли у ЛМР.

Як зазначається, така нагорода присвоюється за ініціативою ГО «Доступно. UA». Зокрема, молодіжний центр відзначили у особливі номінації «Публічні простори». Вона передбачає розгляд комфортності центрів для їх відвідувачів. 

C:\Users\smail\Desktop\27072021 (40 of 58).jpg

Чому саме «Lviv Open Lab»?

Молодіжний центр «Lviv Open Lab» являється  простором, де враховано можливості будь-якої людини. Також зручним центр є для людей із особливими потребами. 

Для прикладу, у «Lviv Open Lab» спеціально облаштований гардероб, в якому одяг має змогу висіти нижче або розетки та вимикачі світла розміщені ближче до підлоги ніж зазвичай. Крім того, у будівлі є можливість вільно пересуватися без певних перешкод, а відвідувача при вході зустрічають за багаторівневою стійкою рецепції.

У закладі також є вбиральні для людей із особливими потребами. Відтак простір намагається врахувати більшість проблем, з якими стикаються люди із інклюзією в буденному житті.

C:\Users\smail\Desktop\IMG_8737.jpg

Чому важлива відзнака «Відкриті двері»?

Ініціатива «Достіпно. UA» займається актуалізацією проблем з якими стикаються люди з інвалідністю або з іншими особливими потребами. Громадська організація покликана покращити комфорт для пересування таких людей у містах України. Зокрема,  ініціатива вже працює шість років. Окрім нагороди «Відкриті двері», вона з 2017 року проводить Форуми інклюзивності, запустила рейтинг доступності міст та створила спеціальну онлайн-карту для позначення місць доступного пересування.

Цікаво, що цього року у врученні відзнаки «Відкриті двері» відбулися незначні зміни. Тому претендентами на перемогу могли стати не тільки самостійно висунуті простори, але й кожен охочий міг відзначити свій заклад-фаворит. Обирають ж переможців за допомогою таємного голосування.

Від 2018 по 2020 роки нагороду було присуджено багатьом закладам таким як: мережі супермаркетів «Ашан», Мистецькому Арсеналі, фестивалю Atlas Weekend та іншим.

Фото: ЛМР

Comments