Освітній винахід львівської ІТ-компанії презентували на всесвітній виставці

 

Компанія EDPro Amperia представила свій новаторський проєкт на виставці в Об’єднаних Арабських Еміратах, пише lviv-trend.in.ua.

Про це повідомили у пресслужбі самої компанії.

Як зазначається, проєкт компанії єдиний у галузі освіти, що представляє Україну на виставці «Експо-2020» у Дубаї, яка триватиме до кінця березня 2022 року. Виставка мала відбуватися ще минулого року, проте через ситуацію із коронавірусом була перенесена на цей рік.

Розробка EDPro Amperia від українських винахідників являється спеціальним набором для проведення науково-дослідницьких та демонстраційних робіт з курсу електрики та магнетизму, що проводяться у школах.

Крім того, у секції українських розробок можна побачити різноманітні проєктні роботи, що представляють Україну як розвинену у сфері інновацій країну.

Представники компанії проєкту EDPro Amperia, зазначають, що їхня розробка вже отримала чимало схвальних відгуків від інших країн, які мають бажання використовувати продукт для навчання дітей у власних школах. Таким чином, львівські засновники сподіваються, що їхня інновація Amperia стане провідним набором для вивчення електрики та магнетизму на уроках у школах усього світу.

Підкреслимо, що компанія EDPro являється виробником різноманітного обладнання для освіти. Вона виготовляє спеціальні інтерактивні панелі для учнів, набори для дослідження під час лабораторних робіт, дистриб’ютор 3D-принтерів, також видає інтерактивні книги та посібники.

Цікаво, що дану розробку вже використовують у школах Львова. А саме: у ліцеях фізико-математичному та імені Пулюя,  ЗОШ №44 імені Тараса Шевченка та інших навчальних закладах.

C:\Users\smail\Desktop\photo1633515402__2.jpeg

Фото: EDPro Amperia із виставки Експро-2020

Варто зазначити, що всесвітня виставка Експо вже довгий час є провідною платформою для презентації найрізноманітніших інновацій. Саме на ній представляються нові винаходи з усього світу. Подія відбувається кожні п’ять років, починаючи із 1925 року. У виставці взяли участь близько 150 країн, кожна з яких намагалася виділитися модерними винаходами, що підкреслювали б особливості самої держави.

Comments

.,.,.,.