У Львові відбудеться безкоштовний концерт гурту “Океан Ельзи”

У вересні, 18-го числа, Львівський національний університет імені Івана Франка відзначає 360-річчя з дня заснування, пише сайт lviv-trend.in.ua. З нагоди такої визначної події і відзначення ювілейної дати фронтмен гурту “Океан Ельзи” разом з усією своєю командою дасть безкоштовний концерт львів’янам. 

Великий концерт з нагоди святкування ювілею рідної Alma Mater відбудеться біля головного корпусу університету, на площі Івана Франка. Як розповіли у пресслужбі Франкового вишу, будівля університету також має стати частиною сцени. На будівлю спроєктують світлову програму для свята. 

Зазначимо, що і сам фронтмен гурту, і члени його команди здобували вищу освіту саме в стінах Франкового вишу. Саме тому “Океан Ельзи” вирішив зробити великий подарунок для рідного університету і влаштувати безкоштовний концерт. Всіх охочих львів’ян та гостей міста запрошують долучитися до святкування ювілею університету і відвідати концерт популярного гурту.  

Ідею співака підтримало і керівництво університету, зокрема, ректор Володимир Мельник. 

Концерт відбудеться 18-го вересня о 20:00 год. Вхід на подію буде вільним для всіх, однак нагадуємо львів’янам про необхідність дотримання базових карантинних правил, аби драйвове святкування не принесло небажаного захворювання.  

Про своє навчання у Франковому виші Святослав Вакарчук розповів на офіційній сторінці у Facebook. Там співак розповів, що його освіта тут почалася не зі святкової лінійки, а зі збирання хмелю на одному з полів Львівської області.  

“Пісні під гітару, футбол, “розборки” з місцевими, це теж все було. Але головне – відчуття братства і спільної справи”, – ділиться спогадами Святослав Вакарчук з читачами. 

Зазначимо, що цю подію фронтмен гурту вирішив присвятити своєму батькові Івану Вакарчуку – людині, якій співак завдячує практично всім, що сьогодні має.

Comments

.,.,.,.