Чи реально швидко взяти кредит онлайн в Україні?

Популярність інтернет кредитів в Україні підвищується, до послуг таких організацій звертаються, коли гроші потрібні були терміново. Звернення в МФО – найбільш простий варіант вирішити свої грошові проблеми. У таких компаніях можливо отримати позику за 5 хвилин без поручителів і питань.

Що слід знати про онлайн-сервіс LoviLave

LoviLave – це інтернет-сервіс кредитування, який видає кредити до 10 000 гривень на один місяць. При оформленні заявок не потрібно вказувати мету отримання грошових коштів, позики видаються на будь-які потреби.

Новим користувачам сервісу LoviLave доступно тільки 3000 гривень. Однак, щоб підвищити свої шанси на схвалення позики, радимо взяти кредит на незначну суму і термін. Як правило без особливих проблем схвалюють займ до 1 500 гривень, строком до 10 діб.

Сервіс функціонує прозоро, відповідно до законодавства України. Тут немає яких-небудь додаткових комісій і платежів. Абсолютно всі умови кредитування прописуються в договорі.

У LoviLave оформити позику допомагає робот Волі – віртуальний консультант. Це допомагає зробити процес отримання кредиту ще більш швидким і простим, адже заявка тут заповнюється в форматі діалогу. І в будь-який час можна отримати рекомендацію помічника.

Кому можна взяти в кредит гроші

У компанії LoviLave хороший відсоток схвалення кредитів – до 90%. Послуги компанії доступні громадянам країни, в віці 18-65 років, незалежно від роботи, заробітків і соціального статусу.

Тут кредит може отримати тимчасово безробітний або людина, що працює неофіційно, пенсіонер, студент, ІП або фрілансер. Навіть людина, у кого вже є незакритий кредит в іншій фінансовій компанії. А крім цього люди, у яких погана кредитна історія.

Плюси LoviLave

Ключові переваги LoviLave в наступному:

• Час роботи. Сервіс функціонує цілодобово, включаючи святкові дні.

• Швидкість рішення і видачі кредиту. Рішення по заявці приймається за хвилину, займ можна отримати за 5 хвилин, з огляду на заповнення заявки.

• Безкоштовне продовження позики. Це можна робити безліч разів.

• Періодично формуються спеціальні промо коди зі знижками.

• Відразу після першої позики з’являється шанс взяти суму до 10 000 гривень.

• Незначні запити до клієнтів.

• Щоб взяти кредит потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код. Скан документів завантажувати не знадобиться.

• Оформлення проходить через інтернет, йти куди-небудь не треба.

• Спрощена заявка, в ній вказується ім’я та прізвище, паспортні дані та мобільний телефон.

Онлайн-сервіс дає можливість взяти гроші в кредит за 1-5 хвилин, без дзвінків і контактних осіб. Вся процедура гранично проста, спробуйте самі: lovilave.com.ua

Вказувати мети отримання грошових коштів не потрібно. Однак у більшості випадків їх беруть на повсякденні витрати, коли не вистачило до найближчої зарплати, на оплату рахунків або покупку продуктів.

Як можна отримати кредит

Щоб взяти кредит, виконайте найпростіші дії:

1. На інтернет-калькуляторі треба вказати потрібну суму і час позики. Тут же ви побачите необхідну суму для повернення.

2. Заповнюйте інтернет-заявку в формі діалогу з роботом.

3. Отримайте рішення протягом максимум хвилини. Це станеться автоматично, прямо на сайті. Інтернет-система перевіряє дані позичальника і дає результат за заявкою за пару секунд.

4. Після цього потрібно пройти верифікацію картки, вказавши її реквізити.

5. Останній крок – потрібно підписати договір. Він оформляється через інтернет, за допомогою цифрового підпису.

Далі кредит буде переведений на картку. Перша позика ви отримаєте за 5 хвилин, наступні оформляються буквально за хвилину.

Яким способом повернути кредит

За договором, основною умовою стає своєчасне повернення грошей. Клієнтам запропоновано декілька способів оплати:

• Оплата в особистому кабінеті сайту. Тут вже збережена карта, з якої будуть списані кошти. Платіж пройде блискавично і без відсотків.

• Оплата на сайті. Можна ввести телефонний номер, на який зареєстрований клієнт, і система відразу покаже суму до повернення. Погасити займ можна карткою, без відсотків. Цей метод підходить, якщо у вас немає доступу до кабінету, або якщо вам потрібно оплатити позику за свого родича.

• Оплата позики за реквізитами. Ви можете платити в банку, а крім цього за допомогою онлайн-банкінгу. Однак оплата як правило супроводжується додатковими відсотками і часом проводиться за 3 дні.

Рекомендуємо платити в своєму кабінеті або на сайті, так платежі проходять оперативно і без переплати. Коли не встигаєте виплатити в обумовлений термін, треба оформляти пролонгацію, щоб продовжити час договору. Для цього потрібно погасити відсотки, і термін буде перенесений без штрафу.

Чи безпечно оформляти кредити через інтернет

Не оглядаючись на популярність послуг МФО, певні люди все ще побоюються брати інтернет позики, залишаючи свої особисті дані на інтернет-порталі мікрофінансових компаній.

LoviLave надає безпечні кредити. На порталі використані сучасні протоколи цифрового шифрування, які не дають третім особам викрасти дані клієнтів. Співробітники компанії теж можуть гарантувати конфіденційність, це прописано в кредитному договорі.

Онлайн кредит – максимально простий і швидкий метод подолання труднощів з фінансами.

Comments

.