Незабаром у Львові стартує традиційна “Майстерня міста”: що цікавого чекає на учасників?

Цими днями у Львові розпочинається традиційна вже для нашого міста подія – “Майстерня міста”, яку проводять тут вже дев’ятий раз, пише сайт lviv-trend.in.ua. Традиційно в цей час мешканців нашого міста запрошують долучитися до спільних обговорень шляхів розвитку Львова. 

Так, цьогорічна “Майстерня міста” у Львові розпочнеться 24 вересня і триватиме до 30 вересня включно за участі представників влади, громадських активістів та небайдужих мешканців нашого міста.  

У зв’язку з цьогорічною пандемією частина активностей в програмі події буде відбуватися в онлайн-форматі. Ще частина заходів буде проходити у звичному – “очному” – режимі. “Очний” режим майстерні цьогоріч буде відбуватися на літній сцені міського парку “700-річчя Львова”. 

Найцікавіше, що чекає на учасників цьогорічної “Майстерні міста”, – це фотоконкурс, квест у парку, який необхідно буде пройти з використанням смартфона.  

Однак найважливіші питання цьогоріч в рамках “Майстерні міста” будуть обговорювати в електронному режимі. Як повідомили організатори події, найважливіші питання будуть обговорювати в межах 5 сфер: “Розвиток міста”, “Культурне місто”, “Зелене місто”, “Інклюзивне місто” та “Здорове місто”. Це будуть відкриті лекції знаних львів’ян та майстер-класи, в рамках яких учасники “Майстерні міста” зможуть більше дізнатися про сортування сміття, інтегровану концепцію розвитку нашого міста. Львів’янам розкажуть більше про проєкт “Муніципальна няня” і про першу домедичну допомогу тощо. 

Діти теж будуть учасниками події – для них заплановані читання казок, творчі майстер-класи, літературні читання тощо.  

Зазначимо, що така “Майстерня міста” – це чудовий відкритий майданчик, заснований для спільних дій мешканців міста заради розвитку Львова.  

Цьогоріч “Майстерня міста” відбудеться під слоганом: “Бо нам тут жити!”. 

Comments