У Львові стартував міжнародний фестиваль короткометражного кіно

Вчора, 7 вересня, у Львові розпочався міжнародний фестиваль короткометражного кіно Wiz-Art, який цьогоріч, як і багато-чого іншого, буде проходити в дещо новому форматі, пише сайт lviv-trend.in.ua. Так, покази на цьогорічному фестивалі відбудуться офлайн у Львові, а також паралельно з цим – в онлайн-кінотеатрі Wiz-Art Film Festival Online. 

Новий масштаб традиційного фестивалю у Львові 

Тринадцятий фестиваль короткометражного кіно у Львові – одна з небагатьох машстабних культурних подій, які таки будуть відбуватися навіть в нелегких умовах пандемії. Та ще й як відбудеться – склалося так, що цьогоріч до фестивалю зможуть приєднатися не лише львів’яни, а й українці з різних міст, адже спеціально для них на окремій онлайн-платформі теж можна буде переглянути стрічки. А це – понад 230 стрічок зі 100 країн світу.  

Що стосується конкурсних стрічок, які “пройшли” далі (а їх всього 30), то їх можна буде переглянути з вівторка по суботу в кінотеатрі “Коперник”. Їх також можна буде переглянути в онлайн-режимі. 

В рамках фестивалю на львів’ян також чекає день кіно, який планують організувати в Парку культури. Організатори повідомляють, що вхід буде безкоштовним. 

Окрім показів стрічок, цьогоріч львів’янам обіцяють також чимало крутих і цікавих дискусій з провідними вітчизняними та закордонними кінематографістами.  

Зазначимо, що в рамках кінофестивалю у Львові можна буде переглянути цілу низку цікавих стрічок. Наприклад, глядачам покажуть фільм “У нашій синагозі”, “Врятуйте мене, лікарю!”, “Манч і Денчик”, “Любов і риби”, “Сурогат”, “Килим” та багато-багато інших стрічок, які нікого не залишать байдужими, запевняють організатори фестивалю.  

Нагадаємо, що вчора, під час відкриття фестивалю, міський голова Львова запропонував від міста переможцям глядацьких симпатій премію у розмірі до 100 тис грн для зйомок наступного кіно у Львові. 

Comments