У Львові відкрили бульбашковий бар: подробиці

Попри продовження карантину в Україні все більше і більше різноманітних закладів культури, торгівлі (та ін.) починають відновлювати свою роботу. Навіть відкривають нові об’єкти, незважаючи на всесвітню кризу. Так у ці вихідні, 25 липня, у Львові відбулась особлива “бульбашкова вечірка” з нагоди відкриття Bubbles Bar by Fiorelli, передає видання “zaxid.net“.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, новий заклад відкрили у самому центрі міста, на вулиці Нижанківського. Його вже називають найбульбашковішим баром у Львові. З нагоди відкриття, як вже зазначалось, адміністрація закладу організувала незабутню “бульбашкову зустріч” для усіх їх гостей. Про тематику вечірки говорить сама назва закладу “Bubbles Bar by Fiorelli”. Це був вечір музики, танців та найсмачніших ігристих італійських напоїв. Як кажуть власники Bubbles Bar by Fiorelli, їх бар – це унікальний заклад у Львові з італійським ігристим. Такого більше у місті ніде нема, розповіла директорка з маркетингу “Регно Італія УА” Ольга Артюхова. Вона додала, що це найбульбашковіший бар з найкращими напоями відомого італійського бренду.

Вечірка у ці вихідні пройшла на славу. Діджей-сет, веселощі та розваги, конкурси, танці та безлімітне ігристе вино – це те, завдяки чому цей вечір став незабутнім. У новий львівський заклад завітало чимало гостей. Кожного пригощали найсмачнішими італійськими винами безкоштовно (з 19:00 до 21:00). Гості були в захваті від такої ігристої вечірки у Львові.

До слова, також у ці вихідні повноцінно розпочав свою роботу Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького у Львові. Для відвідувачів доступні усі атракціони, окрім одного (технічно несправний). Традиційно сезон у парку відкривають навесні, однак цього року карантин вніс свої корективи. Працюватиме Парк культури щоденно (окрім понеділка та вівторка) приблизно до жовтня.

Comments

.,.,.,.