Святкуванню 10 років Leopolis Jazz Fest – бути!

Leopolis Jazz Fest – одна з найочікуваніших культурних подій у Львові кожного року, яка збирає талановитих виконавців з різних куточків планети і поціновувачів джазу в одному місці, пише сайт lviv-trend.in.ua. Цьогорічний Leopolis Jazz Fest мав би стати особливим, адже саме цього року фестиваль мав би відзначати свій десятирічний ювілей. 

Та грандіозним планам стосовно святкування Leopolis Jazz Fest 2020 року стало на заваді розповсюдження коронавірусу і численні карантинні заборони та обмеження, через які провести повноцінний ювілейний Leopolis Jazz Fest в цьому році не вдасться. Та організатори знайшли вихід із ситуації і львів’янам таки вдасться долучитися до джазового свята, хоч і не з таким грандіозним розмахом, як це було раніше.  

З 4 по 7 червня на львів’ян чекає святкування Leopolis Jazz Fest в режимі онлайн 

2

Так, організатори не змогли залишити львів’ян зовсім без свята і тому організували впродовж 4-7 червня прямі трансляції концертів, які відбувалися в рамках джазового фестивалю впродовж всіх років існування фестивалю у Львові. Концерти можна буде переглянути в режимі онлайн на каналі в YouTube – їх не будуть публікувати в мережі і транслюватимуть тільки в режимі онлайн, а долучитися до цього зможе кожен охочий, адже перегляд буде безкоштовним.  

А розпочнеться електронне святкування дня народження улюбленого львівського фестивалю з концерту Yellowjackets, який є неодноразовим номінантом та володарем премій Греммі, це відомий американський квартет.  

Потім на львів’ян чекає виступ Маріо Біонді, який є одним з найяскравіших представників жанру філадельфійського соулу в Європі.  

В рамках дистанційного святкування дня народження фестивалю на львів’ян чекає також концерт MARE NOSTRUM: Paolo FRESU — Richard GALLIANO, концерт CHUCHO VALDÉS QUARTET, CHINA MOSES та ETIENNE MBAPPE & THE PROPHETS. 

X Leopolis Jazz Fest також відбудеться, але не в цьому році 

3

Святкування десятої річниці джазового фестивалю у Львові хоч і буде відбуватися цього року в особливому режимі, та це не означає, що ювілейне святкування скасується взагалі. Організатори фестивалю у зв’язку з ситуацією, яка склалася у світі, перенесли ювілейне святкування на наступний рік, тож чекаємо на 2021 і на ювілейний X Leopolis Jazz Fest, який має стати по-справжньому грандіозним і, як запевняють організатори, його святкуватимуть в 2021 з подвійною силою.  

Зазначимо, що цьогорічний джазовий фестиваль у Львові мав би бути ювілейним, десятим, тому святкувати його планували з особливим розмахом. Про потужну програму цьогорічного фестивалю організатори заговорили ще минулого року, обіцяючи круте свято на честь десятиліття проведення джазового свята у Львові.   

Перший потужний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest провели у 2011 році і з того часу його проводили кожного року у червні. За стільки років фестиваль заслужив звання одного з найбільших і найграндіозніших музичних джазових фестивалів в Європі. Таке почесне звання і титул зобов’язали ювілейний фестиваль бути наймасштабнішим за ці роки, однак ситуація з коронавірусом в країні диктує свої умови і змушує відмовитися в цьому році від будь-яких масштабних святкувань, адже людське здоров’я та життя – найважливіше.   

Comments

.,.,.,.