Львів’ян запрошують на онлайн-концерт до Дня матері

Карантин карантином, а про гарні традиції відзначення світлого свята Дня матері забувати не можна. Навіть попри численні заборони та обмеження у Львові відбудеться концерт до цього чудового свята, щоправда, в дещо нетрадиційному форматі, пише lviv-trend.in.ua.

Традиційно в нашій країні День матері відзначають в другу неділю травня, цьогоріч цей день випадає на 10 травня. В кожній сім’ї це свято відзначають з особливою шаною, адже мама – це найдорожче і найсвятіше, що є в житті дитини. Детальніше про традиції відзначення Дня матері можна прочитати тут: imom.today.

Онлайн-концерт у Львові до Дня матері проведе Львівська обласна філармонія о 18:00 год. В цій годині всіх матерів запрошують присісти біля екранів своїх гаджетів і насолодитися концертом від відомих українських зірок. В цей день для львів’янок співатиме на екрані Оксана Муха, Софія Соловій, Юрій Гадзецький, Наталія Кухар.

В програмі онлайн-концерту до Дня матері у Львові – улюблені вже для сотень тисяч українців хіти, гарні оперні арії, які будуть лунати під супроводом гітари та фортепіано. Зокрема, можна буде почути композицію «Рідна мати моя», «Я піду в далекі гори», «Ніч яка місячна» у виконанні улюбленої Оксани Мухи під супровід гітари.

Відеотрансляцію концерту до Дня матері можна буде переглянути на офіційній сторінці філармонії у Facebook та на YouTube-каналі філармонії.

Звісно, не слід сподіватися, що цього року відбудуться якісь масштабніші відзначення цього свята. Однак саме «мама» – найтепліше та найдорожче для нас слово, тому пам’ятаймо, що потрібно привітати найдорожчих жінок в своєму житті в цей світлий травневий день. А багаторічні традиції святкування Дня матері можна підтримувати і сидячи вдома, адже це, передусім, сімейне свято.

Comments

.,.,.,.