SoftServe продовжує спрямовувати кошти на боротьбу з COVID-19

Таку благодійну діяльність організував SoftServe ще з початку карантинних заходів в Україні. Для того, щоб забезпечити сім медичних закладів захисними засобами, фірма скерувала десять мільйонів гривень. Потрібні кошти перерахували у Благодійний фонд «Відкриті очі». У тих містах, де розташовані офіси компанії, забезпечили лікарні засобами, які допоможуть у боротьби з коронавірусом, пише lviv-trend.in.ua.

Крім цього, компанія зібрала ще додаткових 3 мільйони гривень за допомогою працівників. Також на офіційному сайті Фонду кожен небайдужий може перерахувати кошти. Таким чином вже зібрано майже вісімсот тисяч гривень.

Тому Фонд забезпечив ті лікарні, які приймають інфікованих на COVID-19. За допомогою працівників компанії та волонтерів вже зібрали майже триста ящиків захисних засобів (а це майже 4 тонни). Туди входять костюми для лікарів, окуляри та інший індивідуальний захист.

Крім захисних засобів, Фонд придбав два апарати штучної вентиляції легень, більше одинадцяти тисяч респіраторів, майже вісім тисяч біохімічних костюмів для лікарів, чотири тисячі окулярів, 600 медичних костюмів та майже дві тисячі тестів на визначення COVID-19.

SoftServe не лише активно допомагає медичним закладам, але й органам місцевого самоврядування та державним установам. Така поміч спрямована на технологічні методи боротьби з коронавірусом. Наприклад, інтернет платформа STOP COVID-19 , а ще чатботи для обласної ради Львова є результатами праці. Тому на платформі можна побачити перелік та контакти різноманітних медичних закладів, сімейних лікарів, а також актуальну карту України, яка показує розповсюдження коронавірусу.

Comments

.,.,.,.