Львівська опера транслюватиме вистави в онлайн-режимі

У зв’язку з введенням карантинного режиму львів’яни втратили нагоду відвідувати звичні заклади культури та мистецтва, пише lviv-trend.in.ua. Вимушені заходи обмежили діяльність багатьох галузей діяльності, однак деякі львівські заклади знайшли вихід із ситуації і подбали про те, щоб містяни навіть під час ізоляції вдома мали змогу переглянути вистави і долучитися до прекрасного, не покидаючи своїх домівок.  

Як працюватиме Львівська опера під час карантину в місті? 

2

Зокрема, в режим онлайн-трансляції вистав перейшла Львівська опера – тут створили розклад безкоштовної трансляції вистав, які кожен охочий містянин може переглянути на YouTube-каналі Львівської національної опери.  

Так, Львівська опера транслюватиме свої вистави кожної п’ятниці, суботи та неділі. Розпочав таку онлайн-роботу оперний театр ще 20 березня – тоді ввечері львів’яни мали змогу переглянути виставу “Правда під маскою”, в якій об’єднано два балети – “Пульчинелла” та “Весна священна” (композитор – Ігор Стравінський).  

В наступні дні, 21 та 22 березня, на каналі театру транслювали ще декілька цікавих вистав – традиційну “Наталку Полтавку” (композитор – Микола Лисенко) та “Коли цвіте папороть” (композитор – Євген Станкович). Їх транслювали два дні поспіль, “Наталку Полтавку” показували об 12:00 год, другу ж виставу львів’яни дивилися увечері, об 19:00 год.  

Пригадаємо, вистави та концерти на великій сцені театру повністю скасували на період з 12 березня до 3 квітня.  

Наукова бібліотека імені Василя Стефаника також запрацювала в онлайн-режимі 

4

Та не тільки львівський театр запрацював в дистанційному режимі – одна з головних наукових скарбниць нашого міста, потужна наукова бібліотека імені Василя Стефаника також розпочала роботу в такому режимі. Йдеться про надання доступів до електронних архівів бібліотеки. Про це повідомили у прес-службі бібліотеки.  

У зв’язку з впровадженням карантинного режиму з 13 березня до 3 квітня установа припинила звичний порядок роботи. Однак це не означає повне замороження роботи бібліотеки – установа і надалі працюватиме у віддаленому режимі. З 

Зокрема, наукова бібліотека імені Василя Стефаника надає електронний доступ користувачам до: 

  • наукових журналів видавництва Springer Nature. Зазначимо, що колекція містить понад 2 тисяч найвпливовіших світових англомовних журналів з різних галузей знань, надзввичайно потужних та авторитетних; 
  • ресурсу Libraria – повнотекстового електронного архіву української історичної періодики (на даний момент ресурс містить 397 назв, 65 166 випусків, 394 321 сторінок періодичних видань із фондів українських архівів та бібліотек, Книжкової палати України, доступні цифрові зображення газет, а також численні інструменти для повнотекстового пошуку); 
  • передплачених баз даних наукової інформації. 

Отже, як бачимо, навіть введення жорстких умов карантину не заважає активним львів’янам працювати і продовжувати звичну для себе діяльність в безпечних для здоров’я умовах.  

Comments

.