“Піккардійська Терція” представила публіці альбом, якому 25 років

Кілька днів тому, 24 вересня, популярний львівський гурт “Піккардійська Терція” святкував свій 27-й день народження. З нагоди відзначення такого свята колектив вирішив оприлюднити в мережі, на власному каналі у YouTube, свій перший альбом, пише сайт “lviv-trend.in.ua”. 

Перший альбом “Піккардійської Терції” 

Гурт “Піккардійська Терція” завжди приваблював слухачів неповторною енергетикою та атмосферністю композицій. Хлопці віддавалися свої справі від самого початку – часу виходу першого свого альбому.  

Перший альбом гурту вдалося записати ще 25 років тому і він отримав таку ж назву, яку досі носить львівський гурт. Сюди, до першого альбому гурту, увійшло 11 композицій, з-поміж яких найвідомішою є пісня “Старенький трамвай” – композиція, яка принесла славу і популярність. В композиції хлопці згадують про рідне місто Львів, а саме – про відомі “Піскові озера” (озера одного з львівських парків), а також про трамвайний маршрут №2. За багато років існування композиція про львівський трамвай не один раз змінювала своє звучання і її й досі слухають закохані у рідне місто та пісні гурту львів’яни.

терція

 Окрім цієї композиції, до першого альбому гурту увійшли і не надто відомі сучасному слухачеві пісні. “Піккардійська Терція” записала у перший альбом композиції “Талісман”, “Там, де неба блакить”, “Сумна я була” та інші пісні гурту. Усі такі раритетні пісні “Піккардійської Терції” можна у вільному доступі прослухати на каналі гурту у YouTube. 

Перший альбом львівського гурту було записано на “Студії Лева” і тоді його тиражували на аудіокасеті. 

Творчий шлях “Піккардійської Терції” 

“Піккардійську Терцію” було засновано 24 вересня 1992 року у Львові як українська акапельна формація. Заснували хлопці гурт при Львівському музичному училищі. Гурт являє собою чоловічий колектив, до якого входить Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Андрій Капраль та Богдан Богач та інші. До слова, Ярослав Нудик став лауреатом Національної премії України імені Тараса Григоровича Шевченка, а також Заслуженим артистом України.  

В сучасному репертуарі “Піккардійської Терції” зараз понад три сотні композицій, серед яких – класичні твори, такі, як “Неаполітанська пісня”, “Легенда”,  “Коли розлучаються двоє”. Також в репертуарі гурту “Піккардійська Терція” – обробки народних пісень – “А у полі річка”, “Туман яром”, “Горіла сосна”, “Йшли корови” та багато інших обробок традиційних пісень українського народу. 

Зазначимо, що саме пісня “Піккардійської Терції” стала своєрідним символом прощання з українськими героями, які загинули під час бойових дій на Сході України. Композиція “Гей, пливе кача” залунала у 2014 під час поховання Героїв Небесної Сотні.  

Сьогодні всі вокалісти “Піккардійської Терції” отримали звання Заслужених артистів України. Почесні звання чоловіки-вокалісти отримали у 2017 році.  

“Піккардійська Терція” також бере участь у спільних проєктах з іншими українськими митцями. Зокрема, вони взяли участь у “Проєкті Івасюк”.  

Comments

.,.,.,.