За книгою “короля жахів” незабаром на екрани вийде стрічка “Доктор Сон”

Для поціновувачів фільмів жахів та творчості геніального Стівена Кінга хороші новини: незабаром у прокат вийде стрічка “Доктор Сон” – продовження “Сяйва”. Цими днями на просторах інтернету поширили трейлер стрічки, пише сайт “lviv-trend.in.ua”.  

В другій частині глядачі побачать вже дорослого героя “Сяйва” – 40-річного Дена Торренса, сина Джека, який у першому фільмі, будучи дитиною, пережив справжній жах. Минули роки з того часу, однак Ден і досі безуспішно продовжує боротися з привидами минулого життя в гірському готелі.  

Зараз Ден – свого роду екстрасенс, який має особливий дар, може читати думки інших та бачити істот, яких не помічають інші. Прізвисько “Доктор Сон” герой отримав після роботи в хоспісі, де допомагав безнадійним пацієнтам полегшити передсмертні муки. Згодом Ден зустрічає дівчинку, яка має такі ж здібності, як і він. 

Раніше екранізацій роману “Доктор Сон” Стівена Кінга не було: за це першим взявся режисер Майк Фленаган. Головну роль зіграє актор Юен МакГрегор. 

Вийде в український прокат стрічка 7 листопада.  

Пригадаємо, перша частина (“Сяйво”) з’явилася в екранізованому варіанті ще у 1980 році. Головну роль тоді зіграв відомий актор Джек Ніколсон. 

Comments

.,.,.,.