До Львова з концертом приїде гурт “Ляпіс-98”

Зовсім скоро до Львова з концертом приїде надзвичайно талановита людина – співак і засновник гурту “Ляпіс Трубецькой” (сьогодні – “Ляпіс-98”) Сергій Міхалок, розповідає сайт “lviv-trend.in.ua“. Шалена енергетика, море драйву та позитивних емоцій – ось що обіцяє львів’янам та гостям міста концерт від легендарного музиканта. 

На львівській сцені зазвучать добре знані хіти виконавця, з-поміж яких – “Ау”, “В платье белом”, “Был в Керчи”, “Ты кинула” та багато-багато інших. Сотні шанувальників білоруського виконавця завітають до стін !FESTrepublic, аби вкотре насолодитися не тільки драйвовими хітами, а й неповторною харизматичністю виконавця, якого сьогодні часто критики називають “божевільним”. 

Гурт, на чолі якого стоїть Сергій Міхалок, існує вже більше 20 років. За цей час було різне і колоритні хлопці неодноразово наражалися на невдоволення публіки. Зокрема, у 2011 році їхню діяльність заборонили на території рідної Білорусі. Свого часу під час одного з найбільших концертів Сергій Міхалок висловив слова підтримки Україні і засудив дії російського президента. 

Тим не менше, скандальні хлопці і досі продовжують збирати повні зали. Тож не треба опускати нагоду – вже 15 червня о 18:00 годині відбудеться справді запальний концерт.

Тим, хто вже зібрався на концерт славетного гурту, бажаємо приємного проведення часу і гарних емоцій. 

Comments

.,.,.,.