Найкращі райони Львова: де оптимальніше купити квартиру

На сьогоднішній день Львів вважається одним з найпопулярніших міст крани. А за останній час його популярність виросла вдвічі. Щодня у місто Лева приїжджає велика кількість туристів та відпочивальників щоб насолодитися атмосферою та місцевим колоритом. Завітати до кожного куточка міста, полюбуватися старою архітектурою та проникнутись історією Львова. Саме ці визначні пам’ятки надихають на купівлю нерухомості у цьому дивовижному місці.

Ринок нерухомості Львова пропонує широкий асортимент житла, особливо на вторичке, де можна придбати сучасну квартиру у стилі старої будівлі, зі своєю історією.

Придбати квартиру у Львові можна як у самому престижному районі, так і в більш віддаленому районі міста. Для любителів активного життя вторинний ринок нерухомості Львова пропонує квартири у центральній частині міста, де розташована основна частина визначних пам’яток, а от для тих, хто любить тихе та спокійне сімейне життя – спальні райони міста, де майже не буде натовпу туристів та шуму. Якщо бажаєте придбати квартиру недалеко від центру, то оголошення про продаж квартир у Львові на вул. Личаківській можна знайти на торговельній площадці по типу DOM.RIA. Там також можна підібрати підходящий варіант покупки квартири у Львові, вибрати будь-який район міста, який буде найкомфортнішим і сприятливішим для покупця.

Найкращі райони Львоваа для покупки квартири

Вибір району відіграє важливу роль у покупці квартири, від нього залежить і вартість житла та його рентабельність.

Для того, щоб вибрати в якому районі краще придбати житло у Львові, розглянемо докладніше кожен з них:

  • Шевченківський район – район, який має найбільшу територію міста. Мешканці цього району мають можливість жити в тихому місці, але при цьому зручно та легко добиратися до центру.

  • Галицький район – район, який має найменшу площу та охоплює територію, розташовану у центраьній частині міста де розташовані головні та визначні пам’ятки міста.

  • Франківський район – район, який є одним з наймолодших у місту та охоплює частину центрально-південної території. У цьому районі найзручніша транспортна інфраструктура та необхідна інфраструктура для самих найменших жителів Львова – дітей. Цей район має найбільший попит серед покупців нерухомості.

  • Личаківський район – район, який є одним з найстаріших у місту та охоплює частину північно-східної території міста, у яку входить визна памятка – Личаківське кладовище. Цей район вважається самим безпечним та розвиненим у сфері дозвілля та спорту.

  • Залізничний район – район, який охоплює частину південно-західної території міста в яку входить визначна Левандівка. Цей район обирають жителі переважно за гарне співвідношення ціни та логістики проживання.

  • Сихівський район – район, який охоплює частину південно-східної території міста у яку входить Новий Львів. Цей район вважається самим комфортним та чистим. Також у ньому розташована велика кількість магазинів ніж у інших районах міста.

Comments

.,.,.,.