Cryptex. Блог та біржа криптовалют

Криптовалюта – це цифрова платіжна система, яка залежить від зовнішніх умов (вона регулюється державою та центральними банками). Один з перших криптовалют у світі, який є найпопулярнішим досі – біткоін. Біткоїнів було створено певну кількість – 21 млн. одиниць. Обмежена кількість криптовалюти захищає її від інфляції. У порівнянні з іншими звичайними грошима, не потрібно додатково збільшувати грошову масу, щоб покрити постійне зростання цін на товари та послуги.

Біткоїн з’явився у 2008 році на тлі економічної кризи. Його творцем був чоловік чи група людей під псевдонімом Сятоші Накомото. Ідея створення була такою: потрібна була валюта, яка б не залежала від зовнішнього регулювання. Людина могла б просто переводити гроші іншій людині за допомогою інтернету, не користуючись послугами платіжних систем, банків та іншого.

У 2009 році вартість битокину становила лише $0,1. До осені 2017 року його ціна зросла до $5000. Цього ж року вартість склала близько $38 тис.

Коливання курсу цієї криптовалюти – непоганий спосіб заробити.

Як заробити на біткоїні

Для початку створюється гаманець та вивчаються алгоритми його роботи. Вам надається приватний ключ, який не можна ні в якому разі нікому повідомляти і не втрачати! У зв’язку з тим, що багато людей втрачають або забувають свої паролі від гаманців, назавжди втраченими залишаються близько 20% биткоинов. Загальна сума всіх назавжди втрачених монет становить приблизно $140млрд.

Існують 2 способи заробітку на біткоінах: з вкладеннями та без них.

Розглянемо методи без вкладень:

  • біржі для фрілансерів. Виконуючи роботу віддалено, ви отримуєте оплату в биткоинах;
  • «крани» – спеціальний веб-простір, де платять криптовалютою за перегляд реклами, виконання завдань та введення капчі;
  • ігри. Проходження рівня винагороджується біткоїни. Виплати провадяться раз на тиждень;
  • читання та публікації статей про біткоїни на спеціальних платформах;
  • кешбек. Для тих, хто любить робити покупки у зарубіжних інтернет-магазинах, провадиться повернення коштів у криптовалюті. Для цього встановлюються спеціальні програми чи розширення для браузерів.

Однак, для отримання прибутку, як і в будь-якому бізнесі, потрібні вкладення. Усі чули вирази «майнити» або «майнінгові ферми». Щоб почати «майнить», потрібне потужне програмне забезпечення та величезна кількість електроенергії. Суть роботи полягає у пошуках хеш-кодів, ті, у свою чергу, потрібні для проведення блокчейну – транзакції біткоїнів.

Реальним і найбезпечнішим способом заробітку на біткоїні без ризику залишається вигідна купівля та зберігання коштів в очікуванні стрибка цієї валюти. Інвестуючи в криптовалюту, можна отримати значний прибуток і повноцінний пасивний дохід.

Cryptex – ваш провідник та помічник у світі криптовалют

Cryptex – торгова платформа обміну криптовалют між собою і на долар США. При цьому комісії дуже низькі, а введення коштів через РМ та Advcash зовсім обходиться без комісії. Докладніше дізнайтесь на сайті https://cryptex.net/trade/LTCUSD.

Це найбезпечніша біржа із 6 рівнями аутентифікації, які працюють одночасно. Команда спеціалістів у галузі IT-шифрування гарантує безпеку ваших засобів під час зберігання на платформі.

Будь-яка ваша особиста інформація належить лише вам, вона не зберігається на платформі більше трьох місяців. Обліковий запис може бути видалено в будь-який момент за вашим бажанням. Він не залишиться ніде в історії.

У блозі можна знайти інформацію про популярні криптовалюти, дізнатися історію виникнення, про інструменти та технології блокчейну, вивчити попередньо прогнози розвитку тієї чи іншої криптовалюти, почерпнути щось нове для себе у сфері криптовалют та їх інвестування.

Comments

.,.,.,.