Трансфер Львів – Буковель

 

В період карантинних обмежень спричинених COVID-19 виникають деякі труднощі з перевезенням пасажирів. Проте компанія Transfer-tour продовжує свою роботу в штатному режимі, надаючи послуги перевезення в напрямку Львів – Буковель та іншими маршрутами по всій території України і за її межі. Ми пропонуємо безперебійний трансфер, надаючи якісні послуги перевезення пасажирів за доступною ціною.

Якщо Вам потрібно швидко й безпечно потрапити зі Львова в Буковель, прихопивши з собою поклажу, тоді ми до Ваших послуг. Наші клієнти можуть розраховувати на своєчасне прибуття, адже наші водії працюють виключно згідно з графіком. Ми зібрали команду досвідчених та професійних водіїв, які чудово знають маршрут, розбираються в транспорті та можуть стати цікавими співрозмовниками в поїздці. Саме тому, нашими замовниками стають не тільки фізичні особи, але й компанії та організації.

трансфер

Окремо хочеться сказати про автопарк Трансфер-тур, який складається із декількох автомобілів RENAULT Trafic та Mercedes Sprinter. Машини завжди готові до виїзду, вони справні, комфортні та безпечні, тому пасажири зможуть насолодитися подорожжю в мальовничий карпатський регіон. Буковель завжди користувався популярністю як чудова курортна зона в якій розміщений один з найкращих готельних комплексів та однойменний гірськолижний курорт. Варто нагадати, що не за горами у нас зимові свята, саме в цей час Карпати розкривають усю свою магію. Від туристів тут не буде відбою, тому Вам варто забронювати свою поїздку: http://www.transfer-tour.com/lviv-karpati/lviv-bukovel/.

Наші переваги:

  • Доступні ціни за високоякісні послуги пасажирських перевезень.

  • Можливість замовлення персонального трансферу, формування пасажирських груп.

  • Автопарк складається з комфортабельних сучасних автомобілів оснащені кондиціонерами та місцем для поклажі.

  • Допомога з розміщенням багажу.

  • Зустріч пасажира у вказаному місці для посадки в транспортний засіб.

  • Планові зупинки та зупинки на вимогу для походу в кафе чи за сувенірами.

  • Поїздка за маршрутом з кінцевою зупинкою точно в строк згідно з графіком.

  • Професійні водії з багаторічним стажем за кермом.

  • Трансфери по всій території України та за її межами.

буковель

Transfer-tour доставить Вас зі Львова в Буковель в будь-який час, працюємо в звичному режимі навіть в умовах карантинних обмежень, весь персонал компанії вакцинований, включно з водіями. Для нас Ваша безпека і комфорт найвищий пріоритет.

Comments

.