Популярні гастрономічні тури за кордон: поради львів’янам

 

Мабуть, подорож – одне з найкращих рішень для того, щоб відволіктися від щоденної рутини, підкріпитися новими силами та набратися маси позитивних емоцій, щоб натхненно працювати далі. Поїздка за кордон у час відпустки допоможе відновити душевну гармонію, а головне – якісно підняти настрій та принести багато цікавинок у життя.

Особливо крутою буде поїздка, якщо ви оберете авторські тури на holgems.com – компанія організовує тільки найяскравіші поїздки і дарує позитивні емоції своїм клієнтам. Спробуємо разом розібратися, чим особливі авторські тури та чому варто скористатися саме такою можливістю.

Авторські тури – особлива програма

Ось вам декілька головних аргументів на користь авторських турів:

  • унікальна програма відпочинку, в якій щось цікаве для себе знайде кожен;

  • небанальні активності, починаючи від незвичайних маршрутів та закінчуючи дегустаціями закордонних смаколиків;

  • багато нових цікавих знайомств;

  • можливість влаштувати фотосесію у найзагадковішому куточку світу;

  • екскурсії (не)туристичними культовими місцями;

  • неймовірні враження та незабутні емоції.

Хіба може бути щось краще за таку подорож? Обираючи один з авторських турів на holgems.com, ви точно не прогадаєте. 

Авторські тури за кордон: популярні місця

Авторські тури можна організувати у найрізноманітніші місця. Так, приміром, якщо ви – невиправний романтик і вам до вподоби все французьке, то вам слід обрати для себе надзвичайно романтичний тур у французький Прованс. Тут можна не тільки помилуватися і організувати фотосесію у мальовничих лавандових полях, а й відвідати колоритний прованський ринок, скуштувати устриць у найкращому устричному ресторані світу і побачити унікальне шоу у покинутій каменоломні. 

Якщо ж ви полюбляєте історію, то вам неодмінно слід скористатися можливістю відвідати Долину Лаури у Франції. Тут ви довідаєтеся про унікальні історії та таємниці стародавнього виноробства, відвідаєте найбільш респектабельні винодільні, прогуляєтесь Лаурою на човні та побачите красу середньовічної Європи з борту повітряної кулі. Чи може щось зрівнятися з емоціями, отриманими завдяки польоту на повітряній кулі?

Таких турів тут є безліч, і всі вони можуть стати для вас захопливою пригодою, сповненою неповторних вражень та емоцій. Не мандруйте банальними місцями – відкривайте для себе нове разом з туристичним агенством holgems.com. Приємні ціни на авторські тури, унікальна програма та незвичайні туристичні місця – ось що на вас чекає тут. 

Comments