ТОП 5 цікавих місць Львова

Львів дуже вдало поєднує в собі цінності Сходу і Заходу, причому стосується це правило не тільки регіонів України, а й європейських країн, які з нею межують. Це знайшло втілення у багатьох пам’ятках, які залучають до регіону гостей з усього світу. Почати екскурсію можна з Площі «Ринок». Це справжній музей архітектури під відкритим небом. Крім того, тут можна спробувати безліч традиційних страв або купити сувеніри для рідних.

Львівська опера вважається одним з найкрасивіших театрів Європи. В його архітектурі переплелися стилі бароко та ренесансу. Якщо хочеться потрапити в сам театр на спектакль, то квитки краще придбати заздалегідь, за пару місяців до його прем’єри. Додатково тут проводяться екскурсії, на яких гід розповідає про історію створення театру.

Є у Львові і власний Музей пива, який називається «Львіварня». Його гості можуть продегустувати кілька десятків видів пива, а також купити вподобане з собою. В процесі екскурсії відвідувачі дізнаються багато нового про історію пивоваріння.

Негласним символом міста вважається Ратуша. Саме її зображують на листівках і марках, що випускаються львівськими друкарнями. Фасад будівлі охороняють два значні леви. А піднявшись на вежу, будь-хто зможе помилуватися пейзажами з оглядового майданчика, що відкриваються на місто. Недалеко від Ратуші незабаром повинні побудувати готель з великим казино. Ну а для тих, хто не хоче чекати, завжди є віртуальні гральні будинки, повний список яких представлений тут. Після реєстрації в них можна отримати безкоштовні фріспіни, що істотно збільшує шанси на виграш.

Одним з найбільш величних будівель Львова жителі вважають Домініканський собор. Його фасад виконаний в стилі бароко, а внутрішній дворик прикрашають колони і просторі балкончики, де можна затишно посидіти з чашкою кави. Побудований собор був ще на початку 18 століття. Але до цього дня в ньому збереглася якась атмосфера розкоші і багатства, яку доповнюють статуї домініканців з цінних порід дерева.

Львов

 

Comments

.