Sony Playstation 5: цікаві фішки ігрової консолі

Сьогодні ми поговоримо про фічах Playstation 5, які зроблять ігровий процес відчутно приємніше.

Фішка 1. Доступ до приватної стрічці повідомлень

Гравці можуть ділитися посиланнями та скріншот, відправляти повідомлення самі собі. В екосистемі Sony вже є сервіс Share – в мобільному додатку можна спілкуватися з друзями, ділитися посиланнями, а ось скріншоти гравцям доводилося відправляти один одному в Telegram або вести спеціальний Twitter-аккаунт. Незручно в будь-якому випадку.

З виходом Соні плейстейшен 5 у користувачів з’явилися нові можливості. Через Game Base можна створити тусовку, додавши туди кілька друзів. Після додавання друзів потрібно видалити і внести тусовку в список «Вибране». Таким чином у вас з’явиться умовне хмарне сховище. Як тільки ви вирішите відправити скрін через фірмове мобільний додаток або сайт my.playstation.com, хендмейд хмара відразу відобразиться як перший доступне джерело.

Фішка 2. Перегляд YouTube у фоновому режимі

Граючи на PS5 користувачі можуть фоном включати контент на YouTube. Коли йде одноманітний гринд, чому б не послухати епізод улюбленого подкасту? Більше не доведеться включати контент з телефону або розбиратися з підключенням навушників.

У консолі є інтерактивний, закритий для користувачів браузер. Завдяки минулого фиче у вас з’явилася закрита стрічка повідомлень. У стрічку потрібно скинути посилання – youtube.com. Посилання відобразиться в превью, після чого по ній слід перейти. Браузер відкриє YouTube з деськтопной версткою. Рекомендуємо авторизуватися, щоб в подальшому швидше знаходити цікавий контент. За допомогою опції Pin to Side вікно кріпиться в зручному місці на одній зі сторін екрану.

Фішка 3. Швидке вимикання звуку системи

Якщо ви не хочете шукати пульт під час телефонного дзвінка або граєте на моніторі, Sony PlayStation 5 можна швидко перевести в Mute-режим за допомогою контролера DualSense. Потрібно тільки затиснути кнопку включення мікрофона на контролері.

До речі, Sony оновили контролер і додали багато нових, цікавих можливостей. Щоб познайомитися з ними, з кожної консоллю користувачі отримують встановлену гру – Astra Game Room. Вона розкриє всі можливості геймпада.

1

Фішка 4. Управління сховищем за допомогою програми PS App

Мобільний додаток дозволяє управляти сховищем дистанційно. Наприклад, навіть коли на SSD не вистачає місця, користувачі можуть виправити ситуацію і завантажити гру до повернення додому.

Для цього потрібно:

  • Завантажити додаток PS App та зв’язати з приставкою Sony PS5.
  • Через додаток поставте гру з бібліотеки на завантаження.
  • У першій вкладці відкрийте нотифікації, знайдіть помилку скачування і клікніть по ній.
  • Трохи почекайте – приставці потрібно проаналізувати вміст сховища.
  • Видаліть непотрібні дані.
  • Завантаження автоматично продовжиться і завершиться.

Фішка 5. Прослуховування музики з Spotify в фоновому режимі

Щоб слухати улюблені треки на Spotify, потрібно створити американський аккаунт в Пс5. При створенні облікового запису в якості регіону виберіть US і вкажіть відповідний ZIP-код. Можете скористатися нашим варіантом – 19706.

Тепер дотримуйтесь алгоритму:

  • Завантажте Spotify на US-аккаунт через вкладку Media.
  • Відкрийте особистий обліковий запис і запустіть додаток.
  • Наступні дії на екрані, але не намагайтеся залогінитися – потрібно буде включити трек з телефону і дочекатися, поки він заграє на приставці.
  • З’явиться екран зв’язку акаунтів. Поверніться до головного меню, натиснувши на кнопку PlayStation (натискати Agree або Cancel не потрібно).

Інтеграція завершена, перемикати треки можна за допомогою Control Center.

Comments

.,.,.,.