Огляд iPhone 11 Pro Max: максимальне задоволення чи ні?

Осінь минулого року подарувала любителям “яблучних” гаджетів круту новинку – лінійку iPhone 11. Ці смартфони неймовірно класні і за характеристиками не поступаються минулим моделям. Компанії Apple не потрібно було сильно заморочуватися, щоб ця лінійка стала краще. Все, що необхідно було – виправити явні помилки і максимально поліпшити новий функціонал. У цій статті, ви дізнаєтеся в чому ж крутість iPhone 11 pro max і чи виправдовує ціна якість.

iPhone 11 Pro Max

З минулого року, практично всі марки смартфонів почали “еру безрамкових екранів”. Гаджети від Apple, а саме лінійка 11, стала третьою, у яких безрамковий екран. Межі збереглися, фірмова “брову” залишилася також. У самому корпусі є незначні зміни, а саме зміщення кнопок на бічній панелі. Їх розмістили трохи нижче звичайного для того, щоб користувачам було зручніше до них діставати.

Вся лінійка iphone 11 позбулася величезних написів назви телефону, місця виробництва і місця складання.  Залишився акуратний значок компанії Apple рівно посередині задньої кришки. Хоча, в більшості європейських країн, на тій же кришці, але знизу, залишили обов’язкові знаки – сертифікації та утилізації. Хороша новина в тому, що вони практично не видні.

apple-iphone-11-pro-max

Задня кришка

Камера зменшилася в товщині, що значно виділяє цей смартфон від інших. Тепер, не потрібно піднімати телефон зі столу, щоб відповісти в месенджері або перегорнути новинну рядок в соціальних мережах. iPhone 11 Pro Max не буде гойдатися, немов гойдалка, а цілком упевнено лежати на поверхні.

Сама кришка стала матовою, а через те, що в компанії використовують незбиране листове скло – міцність збільшується в кілька разів. Та й при зануренні у воду на тридцять секунд кришка не трісне.

Дисплей

Дисплей став з OLED технологією, завдяки чому, картинка стала дуже яскравою, насиченою, кожен піксель зі своєю підсвічуванням і чорний – це дійсно чорний. При будь-якому освітленні, за допомогою підстроювання балансу кольору, картинка на екрані буде завжди чіткої і насиченою.

До речі, до нового дисплею додали кілька рівнів підсвічування для різного освітлення, а також, збільшили контрастність.

Також, в новенькій лінійці більше немає технології 3D Touch, її замінили. Це просте, але тривале натискання на екран з вібрацією. Начебто новинка повинна була сподобатися, але все ж незадоволених цією зміною більше. Всі звикли до одного, тепер необхідно “перебудовуватися”.

камеры

Батарея і продуктивність

А саме:

  • Екран став споживати менше;
  • Акумулятор збільшили;
  • За допомогою контролера є можливість розподіляти пріоритетні ресурси.

Цікаво і дуже приємно, що при повноцінній роботі з iPhone 11 Pro Max протягом дня, до вечора батарея показала більше половини заряду. Хоча всім відомо, що смартфони від Apple, до цього, не сильно могли “похвалитися” сильним акумулятором.

Камера

Точніше три і кожна з різною лінзою. Фото виходять неймовірно насиченими і чіткими, особливо в режимі “нічна зйомка”. Камера сама “розуміє”, що світла не вистачає і включає нічний режим. У кадрі немає шуму, всі кольори передаються рівно такими ж, як ви їх бачите.

Comments

.,.,.,.