Як визначити самостійно поломку в автомобілі?

Будь-яка техніка час від часу потребує ремонту і уваги від власника. Найкращий спосіб уникнути серйозних поломок - це бути уважним до сигналів, які подає вам автомобіль. Найменший скрегіт чи будь-який не характерний для автомобіля шум може стати сигналом про серйозну неполадку, яку терміново потрібно усувати.  

Про що свідчать сторонні звуки в роботі автомобіля? 

поломка авто

Сторонні звуки, які виникають при роботі автомобіля, можуть свідчити про доволі серйозні неполадки у роботі автомобіля. Наприклад, сторонній звук може з’явитися, коли виникла поломка з двигуном автомобіля і якщо вчасно не звернути на це увагу можна потім викинути великі кошти на заміну двигуна.  

Також сторонній звук може бути сигналом про поломку трансмісії, несправність ходової системи автомобіля та поломку рульового управління. Що тоді? Якщо ви володієте певними знаннями і робите все своїми руками, то можете спробувати, озброївшись деякими порадами фахівців, визначити самостійно джерело поломки і усунути її. До слова, запчастини для автомобілів можна придбати на сайті https://atl.ua/avtozapchasti, де представлена велика кількість запчастин як від вітчизняного, так і від закордонного виробника.  

Особливо неприємний звук під капотом виникає тоді, коли виникла проблема із ремнем генератора. Тоді можна почути різкий свист. Таку поломку бажано вчасно усувати, адже невдовзі при такій експлуатації ремінь натягнеться і трісне. Як результат - швидкий розряд акумулятора і ваш автомобіль не зрушить з місця.  

Як визначити поломку за зовнішніми ознаками? 

Якщо ви - відповідальний водій, тоді час від часу не забувайте оглядати машину до або після експлуатації. Наявність моторного масла під днищем автомобіля може свідчити про серйозну поломку, це може бути свідченням того, що мотор почав використовувати багато масла, а тому терміново потрібно оглядати машину та везти її на автосервіс.  

Також під час зовнішнього огляду автомобіля можна запримітити сліди корозії на штоках амортизаторів, які свідчать про зношення сальників. Про втрату герметичності амортизаторів може свідчити наявність масла на корпусі амортизатора.  

Послуги компанії АТЛ 

авто

АТЛ - це не тільки популярний інтернет-магазин запчастин для автомобіля. АТЛ також має свої автомобільні сервіси у різних куточках країни, куди можна звернутися у випадку поломки, яку не можете усунути самостійно.  

Сьогодні АТЛ пропонує різні види запчастин для автомобілів. Це: 

  • Все для ходової системи; 
  • Все для коліс; 
  • Все для мотора; 
  • Все для електричного обладнання автомобіля; 
  • Все для догляду за кузовом; 
  • Все для догляду за салоном. 

Comments