Курси тестування ПЗ. Та яка різниця між Test Automation та Software Engineering in test

Курси тестування від провідної ІТ-компанії.

В наш час IT-індустрія розвивається семимильними кроками, а охочих, як то кажуть “Зайти в ІТ”, все більше і більше. Тому курси з програмування та тестування програмного забезпечення, користуються немалою популярністю. Це прекрасна можливість не лише зайнятися цікавою та інноваційною справою, якщо ви любите комп’ютери, але й чудова можливість отримувати гарну заробітну плату.

Оскільки такі курси користуються популярністю, існує немало ІТ-компаній та академій, агенцій, які надають подібні послуги. До числа ІТ-компаній належить компанія SoftServe IT Academy. Скориставшись послугами цієї компанії ви можете відвідати курси з тестування програмного забезпечення.

Далі ми розглянемо, які види курсів у цій ніші пропонує компанія «SoftServe».

Practical Testing

Підготовка до вступу в спеціальність тестувальника за ISTQB. Відвідуючи даний курс кожен може отримати практичні та теоретичні навики тестування програмного забезпечення. Окрім того, ви отримаєте всі необхідні знання, які дозволять вам без проблем користуватися такими інструментами, як Jira та Zephir (важливих при виявленні дефектів). Такий курс прекрасно підійде людям, які прекрасно володіють англійською мовою, мають розвинену логіку та уважні до деталей. Записатися на курс Practical Testing можна в Чернівцях та Львові.

Quality control

Контроль якості програмного забезпечення. Мета курсу навчити правильно використовувати різноманітні техніки та інструменти аналізу правильності виконання роботи проекту. Написання та дотримання вимог тестової документації. А головне виявлення та документування дефектів. Програма курсу націлена на роботу в команді, щоб детальніше ознайомитися з найефективнішою методологією Scrum. На курси тестування Quality control проходять у Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Дніпрі та Харкові, детальніше тут.

Test Automation

Розробка проектів засобами Java, C#, Python, Ruby для автоматизації тестів та перевірки якості програмного забезпечення. Під час проходження курсу кожен отримає навички роботи з сучасними інструментами автоматизованого тестування ПЗ, а також ознайомиться з актуальними бібліотеками автоматизованого тестування, механізмами управління помилками, БД тощо. Цей курс підходить вам, якщо ви знайомі хоч з однією мовою програмування, маєте навики роботи з базами даних, знаєте основи роботи з програмуванням та маєте рівень володіння англійською мовою не нижче Intermediate +. Курси автоматизованого тестування проходять у Львів, Харкові, Рівному, Києві та Чернівцях, датально на career.softserveinc.com.

Software Engineering in test

Розробка програмного забезпечення, розгортання і налаштування відповідних середовищ для тестування та контролю якості з використанням хмарних технологій та систем менеджменту конфігураціями. На відміну від попередніх курсів цей напрямок дає можливість опанувати ручне тестування програмного забезпечення. Також ви опануєте навички і автоматизованого контролю. Всі учні отримуватимуть завдання з реального життя та під контролем досвідчених та професійних спеціалістів будуть їх виконувати. Це дозволить мати не лише теоретичні знання, а й успішно застосовувати їх на практиці. Цей курс прекрасно підходить для людей, які прагнуть поєднувати у своїй роботі адміністрування, програмування та розв’язання різноманітних складних завдань.

Наразі ви можете записатися на будь-який вибраний курс. Всі вони проходитимуть у серпні, вересні, жовтні, листопаді та грудні.

Comments

.,.,.,.