Штучний інтелект та його роль для розвитку бізнесу

Практично, АІ – це величезна сфера діяльності людини сьогодні, яка розвинулася величезними кроками і сьогодні вже встигла перетворитися у досить звичну, буденну річ. За останні роки поступово зростає число на витрати різноманітних технологічних компаній на АІ (мова йде про сферу банківських послуг, фінансів, охорони здоров’я, енергетичну сферу та навіть сферу сільського господарства).  

Підприємці значно збільшують витрати на АІ з однією головною метою: здобути безумовну першість на ринку серед інших конкурентів та збільшити продуктивність компанії, повідомляє Everest.

АІ працює на основі комп’ютерних алгоритмів, базованих на людському вмінні навчатися та здійснювати прогнози на майбутнє. Тому АІ має одну безсперечну перевагу: здатність підсумовувати інформацію з величезної кількості різних баз даних, застосовуючи найперспективніші мови програмування.  

АІ як ефективний бізнес-інструмент сьогодення 

Безпосередньо в бізнесі АІ відіграє важливу роль оптимізатора процесу опрацювання інформації. Постачальники програмного забезпечення сьогодні давно вийшли за рамки створення звичайних додатків і створили платформи для аналітичних дій. Це виводить різні сфери діяльності на принципово новий рівень, дає змогу здобути безумовну першість серед конкурентів, дозволяє виграти час і збільшити продуктивність компанії.  

АИ

Хмарна платформа HANA від SAP як АІ для перетворення баз даних 

HANA як платформа-хмара займається збором, копіюванням та прийомом інформації з усіх баз даних бізнесу, враховуючи як мобільні, так і стаціонарні комп’ютерні системи. Хмарна платформа збирає та аналізує отриману інформацію з метою виявлення позитивних тенденцій розвитку компанії. Це дозволяє швидко реагувати та приймати ефективні рішення.  

Платформа Domo для сучасного бізнесу 

Ще одна добре відома у світі програмістів платформа Domo покликана здійснювати аналіз та попередження стосовно технічних систем, а також усувати різноманітні неполадки в нових шаблонах даних. Система допомагає приймати стратегічні рішення, заснованих на даних користувачів (покупців). 

Платформа для продажів Apptus 

Унікальна система, яка дає поради бізнесменам щодо збільшення кількості каналів продажу продукції. Платформа, по суті, “виловлює” бажання потенційних клієнтів і допомагає спрогнозувати майбутні ефективні кроки бізнесменам.  

Це – лише декілька прикладів сприяння систем АІ веденню справ бізнесу, підвищенню ефективності роботи компаній тощо. Спеціалісти прогнозують, що невдовзі системи АІ стануть обов’язковими для вивчення у школі, будуть невід’ємною складовою вивчення комп’ютерних технологій в українських школах.  

Comments

.,.,.,.