Де купити стільницю зі штучного каменю?

Стільниця - невід’ємний кухонний атрибут, обов’язкова частина умеблювання кожної кухні. На поверхні стільниці відбувається фактично весь процес приготування страв та підготовка їх подачі до святкового столу. Сучасні господині в один голос вам скажуть, що найкраще мати на своїй кухні стільницю зі штучного каменю, яка являє собою монолітну плиту (або ж декілька плит), що кріпляться до кухонних модулів.  

Чому такі стільниці користуються попитом сьогодні? Фахівці пояснюють це кількома причинами: 

  • По-перше, через стійкість та надійність. Камінь - довговічний матеріал, який майже не псується і є дуже стійким до дії зовнішніх чинників; 
  • По-друге, через цікавий дизайн, оригінальний підхід до оформлення, який часто застосовують сучасні виробники кухонних стільниць; 
  • По-третє, через безпечність для екології. Стільниці зі штучного каменю є цілком безпечними для навколишнього середовища і для здоров’я людини зокрема.  

Ще один важливий чинник популярності такого кухонного обладнання - це приємна і доступна ціна. До прикладу, на сайті https://aria-stone.com.ua/virobi/stilniczi.html кухонні стільниці зі штучного каменю коштують набагато менше, аніж такі ж стільниці, зроблені з натурального каміння. Тому це - “бюджетний” варіант кухонного обладнання, який, до того ж, цікаво виглядатиме на вашій кухні і підкреслюватиме її дизайн.  

стільниця

Стільниця для кухні з акрилу 

Якщо ще кілька десятиліть тому акрилові стільниці були надзвичайно розкішними і їх купити собі міг дозволити не кожен, то сьогодні через значну кількість представлених на ринку виробів такі стільниці є доступними для кожного. 

В чому їхня особливість? Акрилові стільниці виконують зі спеціального наповнювача та зі смоли, а отримана в результаті суміш стає каменем, який є дуже міцним. Саме тому сьогодні так багато господинь обирають саме акрилові стільниці.  

Агломератна стільниця для вашої кухні 

Агломератні стільниці є за своїм складом та характеристиками дуже близькими до стільниць, які виготовляють з натурального матеріалу. Відповідно, їхня ціна також буде дещо вищою, аніж за звичайні акрилові стільниці. Це обумовлено тим, що в складі такої стільниці є понад 90% “натурального” матеріалу - це крихта, граніт тощо. Фактично, до складу таких плит входить дуже мала кількість додаткових матеріалів, а відтак вона є майже такою ж, як і плита з натурального каміння.  

Comments