Поради щодо вибору мобільного кондиціонеру. Порівняння цін

Вибір кліматичної техніки – складне та важливе питання, що влітку особливо турбує багатьох покупців. Адже літня спека може стати справжнім випробуванням, якщо ви не маєте кондиціонера. Розглянемо, як обрати мобільний кондиціонер та де можна використовувати такі прилади, а також порівняємо ціни на найпопулярніші моделі.

Різновиди та особливості різних моделей

В залежності від конструкції мобільного кондиціонеру, виділяють два основних вида: мобільні моноблоки та мобільні спліт-системи.

Мобільні моноблоки – надзвичайно схожі на звичні нам віконні кондиціонери. Відрізняються вони лише розташуванням, адже сам агрегат розташований вертикально. У верхньому відсіку розташовані випарювач та механізм вентиляції. Знизу розташований конденсатор, компресор, а також вентилятор, що відповідає за відведення тепла. При цьому розподіл відсіків зроблений завдяки спеціальній металевій перегородці.

Мобільні спліт-системи має трохи іншу конструкцію – має два блоки: зовнішній та внутрішній. В даному випадку компресор розташований всередині внутрішнього блоку, що має бути розташований всередині кімнаті.

Правила вибору мобільного кондиціонеру: на що звертати увагу

Перше, на що покупці мають звертати увагу – потужність. Для цього вам доведеться провести деякі розрахунки, аби зрозуміти, які потужність необхідна саме вам. А для того, щоб розрахунки буди вірними, необхідно враховувати об’єм кімнати, кількість та розміри вікон, наявність іншої побутової техніки у приміщенні.

Також варто звернути увагу на засоби управління роботи кондиціонерів. Більшість бюджетних моделей мають механічні засоби керування – кнопки та ручки, що дозволяють регулювати температуру та режим роботи приладу. Це простий та надійний спосіб управління, що перевірений роками. Більш дорогі моделі мають електронну систему управління, яка потребує використання пульту дистанційного керування.

Не менш важливе значення мають і габарити пристрою, адже якщо ви плануєте використовувати такий кондиціонер вдома, це надзвичайно важливо. Тож варто заздалегідь подумати, де саме ви плануєте розмістити кондиціонер. Та не забувайте, що між кондиціонером та стіною має бути відстань не менше 30 см.

техніка

Ще одна порада – уважно вивчіть режими роботи конкретного кондиціонеру:

  • нічний режим – дозволяє працювати тихо та економно;
  • очистка за допомогою фільтрів – дозволяє прибрати з повітря усі сторонні домішки;
  • автоматичний перезапуск приладу – дозволяє кондиціонеру автоматично повертатися на встановлений раніше режим роботи після завершення циклу роботи;
  • таймер – з його допомогою кондиціонер може вмикатися та вимикатися з певною затримкою, яку ви становите самостійно.

Розглянути всі популярні моделі ви можете на сайті Всі ціни. Більш того, там можна порівняти актуальні ціни на мобільні кондиціонери. Найбільш популярна та недорога модель обійдеться вам приблизно 2500 грн. Більш цікаві та досконалі моделі можна придбати за 7, 8 або 9 тисяч гривень. Якому варіанту краще віддати перевагу, кожен вирішує самостійно, тож радимо вам розглянути як можна більше пропозицій та порівняти все, що є, аби обрати найкраще.

Comments

.,.,.,.