Відкриття клініки мережі офтальмологічних центрів «Візіум» у Львові

1 липня о 9.00 за адресою вул. Залізнична, будинок 7, у Львові відкрилася клініка мережі офтальмологічних центрів «Візіум». Ми працюватимемо на території найбільшого в Україні медичного центру MonoDoctor.

Мережа офтальмологічних центрів складається з 11 філій, розташованих у кількох містах України — Києві, Кременчуці, Дніпрі, Краматорську та Сєвєродонецьку (центри у цих двох містах тимчасово закриті у зв’язку з військовим станом), а тепер також і у Львові.

Офтальмологічний експертний центр, що відкривається у Львові, є діагностико-хірургічним. Ми надаємо своїм пацієнтам повний спектр послуг у діагностиці захворювань в галузі офтальмології. Для цього використовуємо високоточне обладнання від брендів, які є лідерами на українських та європейських ринках. Використання такого обладнання  не допускає помилок у роботі і дає офтальмологам можливість діагностувати захворювання, що розвивається на ранніх стадіях, коли відсутні ускладнення, а лікування буде максимально комфортним.

Мікрохірургічна операційна, обладнана в центрі, дозволяє амбулаторно та точно виконувати найскладніші оперативні втручання на очах.

У період воєнного часу наш центр надає всім громадянам України можливість отримати безкоштовну онлайн-консультацію офтальмолога. Для тих, хто захищає нашу незалежність, клініки «Візіум» забезпечують безкоштовний огляд, комп’ютерну діагностику зорової функції та консультації фахівців.

«Проконсультуватися зі спеціалістами, пройти повну діагностику дитині та дорослому можливо у нашій клініці за один візит. Якщо встановлюється потреба хірургічного втручання, ви можете відвідати центр вдруге та прооперуватися.», — каже головний лікар нашої клініки у Львові, Музальова Світлана.

Лікування у нашому центрі проводять кваліфіковані фахівці, які регулярно відвідують міжнародні науково-практичні конференції та симпозіуми. Вони керуються європейськими стандартами та використовують сучасні ефективні методи лікування – факоемульсифікацію при катаракті, лазерну корекцію при патологіях рефракції та лазерне лікування глаукоми. Усі оперативні втручання проводяться амбулаторно, госпіталізація не потрібна.

Для дітей у нашому центрі функціонує дитяча офтальмологія. Ми надаємо ефективне та безболісне апаратне лікування.

Також у нашому центрі представлений великий вибір оптичних лінз, оправ, м’яких контактних лінз, розчинів та аксесуарів.

Якщо ви хочете зберегти свій зір, вам необхідно проходити щорічні діагностичні обстеження, які дозволять виявити виникнення будь-якої патології одразу після маніфестації. Приходьте до нашого центру за адресою вул. Залізнична, будинок 7 у Львові та запишіться на консультацію до досвідченого спеціаліста.

Дізнатися більше ви можете, відвідавши наш сайт Візіум Львів, або зателефонувавши за номерами телефонів: +38 (032) 229 50 00 або +38 (067) 829 50 00.

Comments

.,.,.,.