Перемога близько: Оксана Муха – у фіналі “Голосу країни”

Вчора, 14 квітня, відбувся другий прямий ефір головного шоу України – “Голос країни”. На сцену у півфіналі вийшли найкращі та найсильніші учасники цього сезону з команд зіркових тренерів Тіни Кароль, Потапа, MONATIKа и Danа Balanа. Вкотре неймовірно чарівно, проникливо, чуттєво, на найвищому рівні професійності виступила на “Голосі” львів’янка Оксана Муха, яка у результаті пройшла у фінал і незабаром боротиметься за головний приз “Голосу країни” та почесне звання кращої співачки. Про це пише ТСН

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, право відкривати півфінал надали саме Оксані Мусі. Львівська співачка виконала пісню “Два кольори”. Оксана вразила і суддів, і глядачів, і телеглядачів незвичайним номером, адже її і так неперевершений виступ завершувала її ж кумир – Квітка Цісик, образ якої на сцені відтворили завдяки сучасним технологіям. Квітка постала в кінці номера зі своєю відомою фразою про Україну, зазначає lviv1256.

Тіна Кароль у коментарях щодо виступу Оксани Мухи зауважила, що це було надзвичайне відкриття сьогоднішнього ефіру. Також Кароль наголосила, що відчуває кожне переживання Оксани під час її виконання, чого не можна не оцінити та додала, що хоче бачити Оксану у фіналі проекту. Зірковий тренер співачки зі Львова Dan Balan вкотре підкреслив, що Оксана – душа України. Також Оксана Муха у цьому ефірі заспівала у складі тріо разом зі своїм тренером Dan Balan та іншим учасником Рафі Хейтам. Вони виконали композицію “Hold on Love”.

За правилами проекту тренер повинен був поділити між обома учасниками 100% (100 балів). У підсумку Dan Balan Оксані Мусі віддав 51%, а Хейтам – 49%. Крім того, Оксана ще й перемогла за результатами глядацького голосування, отримавши 90% глядацьких голосів, тоді як Рафі – лише 10%. Тому саме Оксана Муха побореться за перемогу у шоу вже цієї неділі, 21 квітня. Крім неї, фіналістами стали: Карина Арсентьєва (команда Потапа), Вікторія Олійник (команда MONATIKа), Андрій Хайат (команда Тіни Кароль).

У коментарях щодо цього ефіру Оксана зазначила, що щиро вірить у те, що “Голос країни” допоможе їй донести творчість Квітки Цісик до мільйонів українців. Також львів’янка зізналась, що своїм головним конкурентом вважала Рафі Хейтам і наостанок вкотре підкреслила, що проект змінив її долю і вона вірить та знає, що її участь у цьому шоу недаремна.

Пригадаємо, у чвертьфіналі телепроекту “Голос країни” Оксана Муха неабияк вразила усіх виконанням української народної пісні “Ворожка“. 

Comments

.,.,.,.