Боротьба за перемогу: Оксана Муха пройшла у півфінал "Голосу країни" з піснею "Ворожка"

В останньому випуску телепроекту "Голос країни" наша землячка, неперевершена Оксана Муха, виступила на головній вокальній сцені України не менш ефектно та успішно, ніж у попередні рази. Знана львів'янка заспівала неймовірну пісню "Ворожка", з якою і увійшла до півфіналу "Голосу країни". Про це пише видання РБК-Україна.

Як повідомляє інформаційний портал "lviv-trend", у чвертьфіналі телепроекту "Голос країни" Оксана Муха неабияк вразила глядачів та суддів виконанням української народної пісні "Ворожка". Співачці надали честь закривати 12-й випуск дев’ятого сезону пісенного шоу, де змагаються найкращі вокалісти України. Талановиту львів’янку з команди тренера Дана Балана називають душею української пісні, перевтіленням легендарної Квітки Цісик. У коментарях після свого виступу Оксана Муха сказала:

"Якщо я переможу – це буде перемога української нації. Що ми себе зрозуміли, ми себе знайшли. Дуже багато людей завдяки "Голосу" почули про цю неймовірну співачку – про Квітку Цісик."

Зазначимо, до півфіналу "Голосу країни", який відбудеться вже 21 квітня, увійшли найсильніші виконавці проекту: Оксана Муха, Рафі Хейтам, Вікторія Ягич, Карина Арсентьєва, Вікторія Олійник, Андрій Хайят та Девід Аскельрод. Вокалістів активно підтримали глядачі та їх зіркові тренери.

Пригадаємо, 24 березня на проекті "Голос країни" відбувались "вокальні нокаути", у часі яких тренери проекту - MONATIK, Тіна Кароль, Dan Balan і Потап, обирали найкращих з-поміж кращих. Тоді свою участь у конкурсі продовжила і львів'янка Оксана Муха. Співачка у 10-му випуску "Голосу" заспівала неперевершену пісню "Шуміла ліщина". Вона показала на сцені неймовірну пристрасть, експресію і непідробні почуття. Оксана розповіла, що ця пісня присвячується сьогоднішнім українським реаліям. У ній йдеться про те, як дівчина виходить заміж за нeлюба, а сестра дівчини дoрікає їй в тому, що вона святкує весілля у той час, як їх брат проливає крoв на вiйні. Тоді ж співачка зазначила, що події у пісні яскраво відображають сучасне життя в Україні.

Зазначимо, у проект "Голос країни" Оксана Муха прийшла з піснею Квітки Цісик "Де ти тепер". У результаті до жінки повернулись двоє зіркових суддів - Потап і Дан Балан. Оксана ж обрала останнього, з яким, як бачимо, пліч-о-пліч впевнено йде до перемоги. Сподіваємось, що саме співачка зі Львова стане цьогорічним фаворитом "Голосу країни" та здобуде перемогу у проекті, адже вона, як ніхто інший, на це заслуговує. 

Коментарі