Львівська філармонія проведе вуличний перформанс

Теплими (і не дуже) весняними днями Львівська національна філармонія готується до проведення вуличного перформансу, розповідає львів'янам сайт "lviv-trend.in" з посиланням на "Львівський портал". 21 березня в нашому місті філармонія ініціює проведення вуличної акції "Ми любимо Баха" з нагоди 334-річчя відомого у всьому світі композитора, легендарного музиканта Баха. Про майбутню культурну подію розповідають у прес-службі Львівської міської ради. 

Організатори кажуть, що Львівська національна філармонія кожного разу намагається привернути увагу слухачів до постаті геніального музиканта шляхом проведення різноманітних перформансів на вулицях міста, а також створення цікавих, оригінальних музичних програм для львів'ян. Цього року програма обіцяє бути справді захопливою. До участі запрошують відомих солістів, диригентів, аби з їхньою допомогою музика відомого у всьому світі композитора зазвучала справді по-особливому. 

Вулична акція "Ми любимо Баха" стартує о 13:00 годині на площі Ринок поблизу міської Ратуші. В цей день талановиті оркестранти, солісти, музикознавці вийдуть на  площу, аби розповісти львів'янам та гостям нашого міста про композитора Баха, однак це обіцяють зробити справді по-новому, кажуть організатори події. Вся "родзинка" концерту буде в гумористичній складовій, адже організатори зазначають, що Бах мав неабияке почуття гумору, тому уявляти його лише серйозним суворим музикою було б неправильно. 

Нагадуємо, що завтра у Львові в музеї "Територія Терору" відбудеться показ фільму "Крихка свобода", вхід на подію - вільний. Львів'ян запрошують прийти і дізнатися правду про події на сході країни після окупації. 

Коментарі