Львів'янам презентують фільм "Крихка свобода"

Сьогодні на сайті Львівської міської ради з'явилася інформація про те, що незабаром у Львові презентують документальний фільм "Крихка свобода", розповідає сайт "lviv-trend.in". Фільм має розповісти про проблему незаконно ув'язнених на сході країни. Документальну стрічку у Меморіальному музеї тоталітарних режимів "Територія Терору" (проспект В'ячеслава Чорновола, 45 Г) львів'янам презентують аналітик Східноукраїнського центру громадських ініціатив аналітик Центру, юрист Наталія Гриценко, а також журналіст Костянтин Кляцкін та виконавчий продюсер Сергій Малярчук.

Документальна стрічка достатньо коротка, однак змістовна: впродовж 35 хвилин картина розкриває історії життя чоловіків та жінок, яких колись ув'язнили після окупації регіону. Тоді їх ув'язнили в підвалі колишньої Луганської ОДА. Кілька колишніх ув'язнених учасників тих подій розкажуть про події від Революції Гідності до захоплення території східної України. Після окупації східного регіону саме територія колишньої Луганської ОДА стала місцем ув'язнення для багатьох українців.

Презентація стрічки у Львові відбудеться цієї п'ятниці, 15 березня, і розпочнеться о 18:00 годині. Вхід на подію вільний, відтак львів'ян запрошують скористатися нагодою і прийти, аби побачити історичну правду. Тема, розкрита у стрічці, є достатньо "болючою" і в фільмі показано досить багато фактів катування та жорстокості, однак гостра правда нікого не залишить байдужим. Режисер стрічки Костянтин Кляцкін показує у фільмі всю правду про нещодавні події на сході країни. 

Нагадуємо, що від сьогодні на Львівщині стартував конкурс на підтримку регіонального кінематографу. Конкурс має тривати впродовж 30 календарних днів від сьогодні, а заявку на участь можна подати впродовж 14 днів.  Стати учасником конкурсу може юридична особа, зареєстрована на теренах Львівської області. Мова йде лише про тих юридичних осіб, які не отримають співфінансування (або ж фінансування тощо) з районних, обласних або ж державних бюджетів. 

Коментарі